Що не загинуло в полум’ї війни

У виставковому залі Успенського собору Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника відкрилася виставка «Святиня, обпалена війною».За часів Другої світової війни Україна зазнала не лише величезних матеріальних втрат, а й духовних. Справжньою трагедією стала війна й окупація для Києво-Печерської лаври. Частково чи повністю тут було зруйновано 32 споруди. Руїною став Успенський собор. У експозиції представлені унікальні фото, які оповідають про руйнування собору і прилеглих...

«Шахтар» вистояв весну

Чемпіон України, відстоявши бажану нічию в Афінах, фінішував третім у груповому турнірі євроліги і здобув право на продовження виступів у континентальних клубних змаганнях і навесні. Матч «Олімпіакос» – «Шахтар» завершився з рахунком 1:1.  На 27-й хвилині, після подачі Жадсоном кутового, Матузалем ударом з «другого поверху» повів лік голам. А на 54-й хвилині Кастильйо,скориставшись  позиційними помилками Тимощука та Раца і скидкою Ривальдо під удар, «розстріляв» ціль з меж штрафного...