16 лютого 2007 року, п'ятниця №28 (17930) останнiй номер RSS
Головна АКЦЕНТИ ДНЯ ПОДРОБИЦІ НОВАЦІЯ КУЛЬТУРА КИЯНАМ ПРО КИЯН СПОРТ ДОБРИВЕЧІР

 АКЦЕНТИ ДНЯ
16.02.2007

Корчинський вирішив помститися


Про весняний марш на Київ Юрія Луценка та його “Народної самооборони” щойно заговорили як про гіпотетичну можливість, а йому вже оголошують “стоп”.
Принаймні, лідер “Братства” Дмитро Корчинський заявив про наміри зірвати цей марш, щоб особисто помститися Юрію Луценкові. Мовляв, саме за його ініціативи троє “братчиків” потрапили до в’язниці на дев’ять місяців – за бійку в Центрвиборчкомі. “Братчикам” також не до вподоби те, що Юрій Луценко “номенклатурник і виходець з номенклатурної сім’ї, тобто патентований бюрократ”. А його марш, на думку Дмитра Корчинського, – це спроба “розкрутити” новий політичний бренд на противагу Партії регіонів та БЮТ.
Лідер “Братства” не приховує, що скористається допомогою від опонентів Юрія Луценка, аби, як він сказав, “допомагати одним баригам мочити інших”.
 Водночас “братчики” не погребують  і ресурсами “Народної самооборони”, наприклад, їхатимуть з регіонів до Києва на автобусах, що наймуть прихильники екс-міністра внутрішніх справ.
Програмна мета такого “альтернативного маршу та контрмайдану”, окрім згаданої помсти, – це відставка обох Вікторів, скасування ПДВ та “антинародних статей Кримінального кодексу”, тобто тих норм,  що забороняють: воєнізовані формування, носіння зброї, ухиляння від сплати податків, самозахоплення землі та блокаду владних будівель.
Сили “Братства” не надто чисельні, близько 500 осіб, але кожна з них, упевнений пан Дмитро, здатна “контролювати” десь так із дванадцятеро прихильників Луценка.
Тарас Юрійович Брязгунов


16.02.2007   Квіти полеглим, шана живим.


16.02.2007   Щоб земля не стала фатальною.


16.02.2007   Голубченко: “Ми вже зараз готуємо апеляцію”.


16.02.2007   Масові акції збагатили громаду на понад півмільйона.


16.02.2007   “Київміськбуд” збудує житло для жертв “Еліта-Центру”.


16.02.2007   Транспорт оновлять за 100 мільйонів євро.


16.02.2007   Діти вулиці – проблема спільна.


16.02.2007   Обережно, лід крихкий.
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.