16 лютого 2007 року, п'ятниця №28 (17930) останнiй номер RSS
Головна АКЦЕНТИ ДНЯ ПОДРОБИЦІ НОВАЦІЯ КУЛЬТУРА КИЯНАМ ПРО КИЯН СПОРТ ДОБРИВЕЧІР

 АКЦЕНТИ ДНЯ
16.02.2007

Транспорт оновлять за 100 мільйонів євро


Учора відбулася церемонія підписання угод між Київською міською державною адміністрацією, комунальними підприємствами “Київпастранс”, “Київський метрополітен” та Європейським банком реконструкції і розвитку (ЄБРР) про підготовку кредитного фінансування.

Документи підписали голова КМДА Леонід Черновецький та начальник департаменту “Інфраструктура” ЄБРР Олександр Аубоек. У церемонії взяли участь перший заступник голови КМДА Денис Басс і заступник голови КМДА – начальник Головного фінансового управління Віктор Падалка.
Таку угоду укладено вперше і це є підтвердженням того, що ЄБРР позитивно оцінює зміни, що відбуваються в українській столиці. Її рівень кредитної довіри в світі за останній час помітно зріс. Сума кредиту в 100 млн. євро свідчить: Європа довіряє Києву і вірить у його стратегію розвитку, запропоновану Київським міським головою Леонідом Черновецьким. Тобто ЄБРР переконаний, що команда нинішнього мера гарантовано забезпечить повернення цього кредиту. Умови кредитування надзвичайно вигідні. Це пов’язано з тим, що ЄБРР – саме та структура, яка націлена передовсім на сприяння розвитку, а не на комерційну діяльність. Показово, що міська влада хоче спрямувати ці кошти на соціально-побутову сферу, тобто на розв’язання проблем як усього Києва, так і кожного киянина.
Як ми вже повідомляли, кредит заплановано витратити на виконання транспортної програми, зокрема будівництво нових станцій метро, придбання метропотягів, завершення заміни всіх столичних тролейбусів і автобусів на сучасні. Сорок мільйонів євро підуть на закупівлю нових вагонів метро і шістдесят мільйонів – на оновлення рухомого складу міського наземного транспорту. Київ закупить не менш як 200 тролейбусів великої місткості європейського стандарту і щонайменше – 100 автобусів, а також швидкісні трамваї новітніх моделей, що курсуватимуть від Окружної дороги до залізничного вокзалу.

Кирило Прокопович Касаткін


16.02.2007   Квіти полеглим, шана живим.


16.02.2007   Щоб земля не стала фатальною.


16.02.2007   Голубченко: “Ми вже зараз готуємо апеляцію”.


16.02.2007   Масові акції збагатили громаду на понад півмільйона.


16.02.2007   “Київміськбуд” збудує житло для жертв “Еліта-Центру”.


16.02.2007   Діти вулиці – проблема спільна.


16.02.2007   Корчинський вирішив помститися.


16.02.2007   Обережно, лід крихкий.
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.