23 листопада 2004 року, вiвторок №197 (17383) останнiй номер RSS
Головна ВИБІР КИЇВ ЗВІДУСІЛЬ ПОДРОБИЦІ СПОЖИВАЧ СУСПІЛЬСТВО КУЛЬТУРА ГІСТЬ "ЯСК" ІСТОРІЯ КРИМІНАЛ СПОРТ ДОБРИВЕЧІР

 ЗВІДУСІЛЬ
23.11.2004

Діти малюють… податки


Уже другий рік поспіль відбувається Всеукраїнський конкурс-виставка «Податки очима дітей», який організовує Державна податкова адміністрація України.

Цього року на нього надійшло понад 35 тисяч малюнків, плакатів і графічних робіт, що вражають глибиною підходу до теми, а також нестримним польотом фантазії. І хоч як це дивно, маленькі українці, на відміну від деяких дорослих, краще розуміють значення податків у житті держави.

Основна тема їхніх малюнків – забезпечене дитинство і старість, безплатне навчання і лікування, вчасні стипендії й заробітна плата тощо. І все це за кошти державної скарбниці, яка поповнюється передусім сплаченими податками.

Переможцями і лауреатами дитячого конкурсу стали 83 учасники з усіх регіонів України. Одна із наймолодших художниць 7-річна Ганна Саліна з міста Сніжне отримала від меценатів компанії медаль, диплом і омріяний музичний центр. А 6-річна кияночка Юля Римар нагадала про обов’язок своїм старшим співвітчизникам, підписавши роботу так: «Сплатять люди всі податки – будуть діти жити в достатку».

Школярі вивчають податкову систему на уроках, у Києві, наприклад, відкрито спеціалізовані податкові класи.

Світлана Петрівна Коваленко


23.11.2004   Пільги чи готівка?.


23.11.2004   Чи оживе привид нового податку?. Кожен шостий не сплачує за комунальні послуги
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.