23 листопада 2004 року, вiвторок №197 (17383) останнiй номер RSS
Головна ВИБІР КИЇВ ЗВІДУСІЛЬ ПОДРОБИЦІ СПОЖИВАЧ СУСПІЛЬСТВО КУЛЬТУРА ГІСТЬ "ЯСК" ІСТОРІЯ КРИМІНАЛ СПОРТ ДОБРИВЕЧІР

 КИЇВ
23.11.2004

Корисна розмова за чашкою чаю


Двічі поспіль жителі мікрорайону Лук’янівка – Татарка обирають своїм депутатом до Шевченківської райради Омара Магомедова. Віддають свої голоси за нього з упевненістю, що допомагатиме розв’язувати найзлободенніші їхні проблеми. І депутат дотримує свого слова. Час від часу кличе до себе на маленьку гостину виборців (бо ж не кожен має час та й здоров’я, щоб прийти на прийом), аби відзвітувати про зроблене й вислухати скарги, претензії жителів. Ось і нещодавно Омар Загірович зібрав свою громаду в затишному кафе.

За десять минулих місяців на його виборчому окрузі сталося чимало приємних змін: навесні завершено реконструкцію скверика І.Котляревського, де залюбки відпочивають і пенсіонери, і діти; біля будинків з’явилося чимало дитячих майданчиків, обладнано міні-стадіони; капітально відремонтовано вісім шкіл. Нещодавно відкрили медичний центр для ветеранів, обладнаний найсучаснішим діагностичним обладнанням. Депутат опікується проблемами ветеранів війни та солдатських удів. Цієї осені їм роздано вже 500 овочевих наборів, а загалом їх отримають майже півтори тисячі ветеранів. Омар Загірович – частий гість у дитсадках та школах. Директорка 70-ї школи Людмила Краснокутська щиро дякувала депутатові за увагу до відмінників навчання й переможців учнівських олімпіад, яким він вручає стипендії.

Водночас виборці висловлювали йому свої побажання. Так, мешканці будинків на вулицях Якіра, 2/6 і Герцена, 7 наполягали, аби він не допустив забудови спортмайданчика, Лариса Миколаївна Вахніна пропонувала відродити в мікрорайоні музей, експонати якого припали пилом у підвалі. Особливо багато нарікань було у мешканців готельок мотозаводу, що на вулиці Мельникова, 85, 87, 89. У дворах немає жодного ліхтаря, і ввечері темно, хоч око виколи, на обох зупинках тролейбусів (№16, 19 і 23) відсутнє накриття – людям доводиться мокнути під дощем.

– У моєму будинку є гаряча вода, – зауважила Ніна Панасівна, – а ось у сусідньому, на Мельникова, 89, її востаннє бачили минулого року, та й то купатися можна було лише після другої години ночі. Тепер і цієї радості немає. Мешканці ходять, як до лазні, по черзі до сусідів.

– Забрали тут під забудову майданчик, де господині сушили білизну. І дітям ніде погратися.

А вся проблема в тому, що мотозавод передав ці будинки жеку, а там не дуже-то поспішають довести все до ладу. Завезли труби, а коли подадуть гарячу воду, ніхто не знає.
Пенсіонер Степан Іванович Слободяник скаржився, що розрито тротуари на вулиці Баґґовутівській (власники магазину «Господарчі товари» робили ремонт, та так і не заасфальтували доріжки). До гастроному літнім людям складно ходити, бо східці у ньому під ногами розсипаються.

Депутат уважно прислуховувався до зауважень виборців і все занотовував. На наступну зустріч він пообіцяв запросити керівників жеків та пенсійного фонду.
– Жодне зауваження і побажання не залишу без уваги, – запевнив Омар Магометов.

Валентина Январівна Брязгунова


23.11.2004   Через борги потерпають і пенсіонери.


23.11.2004   Там, де грядки, виростуть будинки.


23.11.2004   Переміг Шевченківський район.


23.11.2004   Пряма магістраль проляже через тунель. Альтернативи їм немає


23.11.2004   Нічні «туристи» з Піднебесної.
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.