Зимові Олімпійські ігри

Наші надії в двадцятому сезоніІталійський Турин став столицею двадцятих Зимових Ігор, які триватимуть з 10 по 26 лютого. На головних спортивних стартах олімпійського чотирьохріччя буде розіграно 82 комплекти нагород у 15 видах програми. Національна команда України представлена в десяти дисциплінах і в п’яти з них аж ніяк не безпідставно розраховує зійти на п’єдестал пошани.Фігурне катання: Грушина – ГончаровНайреальнішими здаються шанси одеського танцювального дуету Олена Грушина – Руслан...

Все або нічого для Кличка та Бірда

Титульний бій за звання чемпіона світу в суперважкій категорії за номінацією Міжнародної боксерської федерації між американцем Крисом Бірдом і нашим Володимиром Кличком відбудеться в німецькому Мангаймі 22 квітня. Більше п’яти років тому нинішні конкуренти вже змагалися – під егідою Всесвітньої боксерської організації, і тоді гору взяв українець. Мільйон американських доларів завоював донецький «Шахтар» (на знімку), достроково ставши переможцем міжнародного турніру в Ізраїлі. Доля другого місця...