Римляни здобули перше очко без глядацької підтримки

«Рома» зіграла на своєму полі, але за порожніх трибун. Це – результат безладу, що панував на «Стадіо Олімпіко» під час стартового матчу з українським чемпіоном. Але саме за таких обставин італійці завоювали найперше євролігове очко. Причому, рятівний гол відбувся на третій хвилині компенсованого часу, коли й завдав результативного удару Монтелла. Схоже, найбільше раділи успіху римлян у Києві та Мадриді: відтак у німецького клубу немає переваги над українським та іспанським грандами. Зате «Ромі» й вистраждана нічия великої втіхи не принесла: навіть дві перемоги на фініші не гарантують італійцям права на участь у стикових євролігових матчах, а види на виступ у Кубкові УЄФА якщо й існують, то хіба що примарні… Назагал зустріч особливою видовищністю не відзначилась, а її сценарій виявився типовим: господарі наступали – гості «огризалися» рідкісними контратаками. Найвидовищніший епізод відбувся за вісім хвилин до фіналу. Бербатов, отримавши м’яча в лівому куті карної зони римлян, ефектно переграв гренадера Делласа й технічно перекинув «шкіряного» через голкіпера в сітку воріт… Не виключено, що троє команд фінішують з однаковою кількістю турнірних очок. У такому разі будуть враховані додаткові показники: кількість забитих і різниця м`ячів, а також особисті турнірні взаємини претендентів.

Група «В». «Рома» (Італія) – «Байєр» (Німеччина) – 1:1 (Монтелла, 90 – Бербатов, 82). Дзотті, Мексес, Сартор (Киву, 63), Монтелла, Тотті, Д’Агостино (Мідо, 63), Аквілані, Куфре, Де Мартино, Мансині, Деллас – Бутт, Жуніор, Жуан (Новотний, 49), Понте, Бербатов, Балич, Кжиновек, Бабич, Шнайдер (Фрайєр, 86), Рамелов, Пласенте. Становище команд: «ДИНАМО», «Байєр», «Реал» – по 7 очок, «Рома» – 1. Наступні матчі. 23 листопада, вівторок: «ДИНАМО» – «Рома», «Реал» – «Байєр».