8 травня 2007 року, вiвторок №73 (17975) останнiй номер RSS
Головна МІСТО ВЛАДА ПАМ’ЯТЬ СПОРТ ДАТА КУЛЬТУРА

 ВЛАДА
08.05.2007

Ліві – колонами, праві – сотнею


Завтра на Хрещатику та на Печерську можна буде зустріти демонстрантів не лише з червоними стягами Перемоги й державними прапорами України. Адже до Київміськдержадміністрації подано заяви на проведення масових акцій від низки «різнокольорових» політичних сил і громадських організацій.

Найдовший шлях для своїх демонстрантів «забронювали» комуністи. О десятій ранку вони зберуться біля пам’ятника Леніну. З Бессарабської площі планують пройти Хрещатиком, вулицями Грушевського й Січневого повстання до парку Слави. По дорозі комуністи зустрінуть соціалістів,  які призначили свої шестигодинні урочистості біля Палацу дітей і юнацтва, що на Січневого повстання, 13. Зустріч ця, вочевидь, буде мирною. Як і зустріч з представниками «Загальновоїнської спілки України», які о десятій зійдуться на Арсенальній площі, звідки рушать до парку слави. Цю громадську організацію очолює активіст Партії регіонів Олег Калашников. З огляду на це можна прогнозувати  й спільні акції соратників Калашникова з однопартійцями Симоненка й Мороза. На кшталт коаліції у Верховній Раді.
Важко спрогнозувати лише те, чи зможуть мирно розминутися з лівими активісти Конгресу українських націоналістів. Останні мають намір вранці провести свої акції біля Аскольдової могили, а опівдні – на площі Слави. КУН, на відміну від КПУ й СПУ, не анонсує багатотисячних демонстрацій. У заявці сказано, що націоналістів буде близько сотні.

Олег Анатолійович Петренко


08.05.2007   За мандатами – шикуйсь!.


08.05.2007   Розтоптана й дещо застаріла.


08.05.2007   Столиця співпрацюватиме із земляцтвами.
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.