8 травня 2007 року, вiвторок №73 (17975) останнiй номер RSS
Головна МІСТО ВЛАДА ПАМ’ЯТЬ СПОРТ ДАТА КУЛЬТУРА

 МІСТО
08.05.2007

Кінотеатри столиці об’єднуються


Низку кінотеатрів, що перебувають у муніципальній власності, реорганізовано та об’єднано до єдиної комунальної структури «Київкінофільм». Нове комунальне підприємство буде підпорядковане Головному управлінню культури та мистецтв Київміськдержадміністрації.
Кінотеатри міста комунальної форми власності увійдуть до нової комунальної служби на правах структурних підрозділів. «Створення «Київкінофільму», – зазначила начальник Головного управління культури та мистецтв КМДА Світлана Зоріна, – надасть можливість підвищити якість та конкурентоспроможність українського кіно».
Та головним чином справа стосується коштів. Об’єднання в єдиний комплекс  кінотеатрів, здебільшого на сьогоднішній день збиткових, має на меті найближчим часом суттєво змінити цю ситуацію. За 2006 рік прибутки кінотеатрів склали 132 тис. грн., та після здійснення управлінням культури перевірки господарської діяльності, вони лише за перший квартал  2007 року склали уже 161,7 тис. грн. Крім того, за її словами, «…після реорганізації кінозакладів на посадах керівників залишаться лише порядні та професійні люди».
На запитання журналістів, чи не є об’єднання кінотеатрів лише кроком до майбутнього роздержавлення, або ж приватизації, відповідь була чіткою – ні.
«Сворення «Київкінофільму», – зазначила пані Зоріна, – це потрібний та важливий крок, який припинить саме цю ганебну практику».

Михайло ПЛОТНИКОВ


08.05.2007   Привітання Київського міського голови до свята Перемоги.


08.05.2007   І фронтових 100 грамів....


08.05.2007   Законодавство підтримує рейдерів?.


08.05.2007   :НОВИНИ:.
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.