8 травня 2007 року, вiвторок №73 (17975) останнiй номер RSS
Головна МІСТО ВЛАДА ПАМ’ЯТЬ СПОРТ ДАТА КУЛЬТУРА

 МІСТО
08.05.2007

І фронтових 100 грамів...


Напередодні Дня Перемоги міське керівництво традиційно відвідало Київський міський шпиталь інвалідів Великої Вітчизняної війни. Тут, за словами головного лікаря Любові Зачек, лікуються 500 ветеранів – інваліди та учасники війни, учасники бойових дій і прирівняні до них. Щороку таке лікування проходять вісім тисяч осіб. Учора до них приїхали представники столичної влади, аби поздоровити ветеранів зі святом.

«Майбутнє є лише в тих, хто пам’ятає минуле, – сказав заступник Київського міського голови – секретар Київради Олесь Довгий. – Я хочу від імені міського голови, усього депутатського корпусу низько вклонитися вам і подякувати за те, що ви виховуєте у нас, молодих, уміння цінувати, пам’ятати і шанувати старших. Сподіваюся, тим, що робимо, ми зможемо з кожним роком давати вам усе більше можливості відчувати турботу про себе».
Перед ветеранами з концертом виступили знані майстри мистецтв, традиційним моментом зустрічі стали фронтові 100 грамів, присмачені шматком чорного хліба та салом – як згадка про тих, хто не повернувся з бою.
Ми запитали Олеся Довгого, як саме міська влада турбується про заслужених людей. «Окрім одноразових грошових виплат до свят, ми ставимо допомогу на щомісячну основу, – відповів секретар Київради. – У бюджеті додатково виділено понад 7 млрд. грн., збільшено фінансування комплексної програми «Турбота», на одноразові допомоги пенсіонерам, інвалідам і всім, хто цього потребує, збільшили фінансові виплати на суму понад 500 тис. грн. Щодо поки не вирішених питань, то вони стосуються збільшення фінансування на лікування, медикаменти та харчування у шпиталі, будівництва нових шпиталів у Деснянському та Дніпровському районах. З’ясувалося, є питання, на які ми звертаємо недостатньо уваги. Тому я домовився з ветеранами про те, що через місяць прозвітую, яким чином ми реагуємо на їхні запити».

Кирило Прокопович Касаткін


08.05.2007   Привітання Київського міського голови до свята Перемоги.


08.05.2007   Кінотеатри столиці об’єднуються.


08.05.2007   Законодавство підтримує рейдерів?.


08.05.2007   :НОВИНИ:.
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.