Англійський день

«МЮ» і «Челсі» пробилися до півфіналуПомста ШевченкаНапередодні повторного матчу іспанці влаштували обструкцію британському чемпіонові. «Примітивний футбол Моринью», – такою була квінтесенція медійних виступів. Але найбільше дісталося Шевченкові.  «Якщо й варто когось остерігатися в атаках «Челсі», то хіба що Дрогба, бо Шевченко – то взагалі порожнє місце», – наголошувалося в анонсах до валенсійської зустрічі. Гості й справді виявилися мало переконливими до перерви: їхнім атакам забракло не...

Воронін розраховує на «швидкий» гол

Сьогодні відбудуться повторні чвертьфінальні матчі в єврокубковому турнірі другого плану. Німецький «Байєр» зіграє в Іспанії, відчуваючи вантаж домашніх 0:3.Експерти назвали результат леверкузенського поєдинку непередбачуваним і нелогічним. «Байєр» і справді володів ініціативою, наступаючи масово та гостро, але долю протистояння вирішив зовсім необов’язковий гол, пропущений господарями вже на першій хвилині. Надалі Воронін і його одноклубники, «розкрившись» в очевидному бажанні будь-що...