23 лютого 2007 року, п'ятниця №33 (17935) останнiй номер RSS
Головна АКЦЕНТИ ДНЯ ХРОНІКА ДНЯ РОЗСЛІДУЄ "ВЕЧІРКА" ПРО ЦЕ ПИШУТЬ НАГОДА СПОРТ ДОБРИВЕЧІР

 СПОРТ
23.02.2007

На обмінник напав божевільний


Столичні правоохоронці затримали чоловіка, який намагався пограбувати обмінник, що в провулку Шевченка.
Коли міліціянт проходив повз кіоск, почув жіночий крик. Касирка гукала на допомогу. Почув її і дільничний, кабінет якого неподалік кіоску. Заскочивши в обмінник, правоохоронці побачили дівчину, яка намагалася вирватися із рук зловмисника, який бив її по голові сокирою.
Затриманого доставили до райвідділу міліції. Там з’ясувалося, що грабіжник має психічне захворювання й понад п’ять років перебуває на обліку. Утім, попри хворобу, він майже до деталей продумав напад на обмінник. Слідчим розповів, як кілька днів стежив за кіоском і схемою роботи касира. Саме тоді не пройшло повз його увагу систематичне надходження грошей у один і той же час. Також зловмисник запам’ятав і годину, коли працівниця виходить на вулицю й вивішує новий курс валют. Він планував у цей слушний момент відштовхнути касира, забігти в приміщення й викрасти готівку. Утім, схема пограбування зіпсувалася, коли дівчина почала кричати й кликати на допомогу. Він перелякався. Почав обухом сокири наносити удари по голові жертви. На щастя, правоохоронці вчасно кинулися на порятунок.
Порушено кримінальну справу. Касирка не зазнала серйозних травм, і після надання медичної допомоги її відпустили додому.

Ірина Анатолівна Малиш


23.02.2007   Фіаско фаворита і гол українця.


23.02.2007   Уроки і висновки з 2006-го.


23.02.2007   «Азовмаш» у чвертьфіналі.
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.