23 лютого 2007 року, п'ятниця №33 (17935) останнiй номер RSS
Головна АКЦЕНТИ ДНЯ ХРОНІКА ДНЯ РОЗСЛІДУЄ "ВЕЧІРКА" ПРО ЦЕ ПИШУТЬ НАГОДА СПОРТ ДОБРИВЕЧІР

 АКЦЕНТИ ДНЯ
23.02.2007

Олесь Довгий:діяльність окремих чиновників КМДА та районних держадміністрацій багато в чому не влаштовує


Заступник Київського міського голови – секретар Київради Олесь Довгий заявляє, що його багато в чому не влаштовує діяльність окремих чиновників Київської міської державної адміністрації та районних держадміністрацій.

“Мене як секретаря Київради, обраного депутатським корпусом для забезпечення його роботи, багато в чому не влаштовує діяльність окремих чиновників виконавчого органу Київської міської влади – КМДА. Багато доручень Київського міського голови на сьогодні абсолютно ігноруються. Причому ігноруються у виконавчій вертикалі як на районному рівні, так і в міській адміністрації”, – констатував Олесь Довгий.
Коментуючи причини такої ситуації секретар Київради зауважив, що нова структура виборів і призначення керівників районних рівнів “не дає змоги підібрати фахівців на посади голів райрад, оскільки очолювати райраду і райдержадміністрацію може лише депутат”.
“У Дніпровському районі головою райради є Олександр Сотников. Колись він здавався компетентною людиною, готовою гори звернути. Але минув рік, і ми побачили, що ця людина нічим, окрім політики й самопіару, не займається. До того ж пана Сотникова уразила така собі хвороба “критиканства” щодо столичної влади, до якої він сам належить”, – розповів Олесь Довгий.
За словами секретаря Київради, “найближчим часом ми відкличемо всіх представників нашої фракції у структурі виконавчої влади Дніпровського району, і намагатимемося виправити помилки. Абсолютна більшість політичних сил у районі нас в цьому підтримує”.
Олесь Довгий також зазначив: “Тож не дивуйтеся, якщо Блок Леоніда Черновецького критикуватиме виконавчу владу, яка нівелює багато починань, ініційованих міським головою”.
23.02.2007   Поліпшать умови.


23.02.2007   Cлужба милосердя пропонує валянки.


23.02.2007   Зарплата найвища – безробітних найменше.


23.02.2007   Понад дві тисячі киян, які надають соціальні послуги, отримають компенсації.


23.02.2007   Влада хоче знизити тарифи для незаможних киян.


23.02.2007   Шановні чоловіки!.
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.