21 лютого 2007 року, середа №31 (17933) останнiй номер RSS
Головна АКЦЕНТИ ДНЯ ПОДРОБИЦІ ОКРЕМА РЕАЛЬНІСТЬ ПРО ЦЕ ГОВОРЯТЬ ТАК І ЖИВЕМО СПОРТ ДОБРИВЕЧІР

 АКЦЕНТИ ДНЯ
21.02.2007

Кравчука вразив золотий запас


Учора своїми враженнями від поїздки до Китаю поділилися почесний президент асоціації “Україна – Китай” Леонід Кравчук та відомий модельєр і бізнесмен Михайло Воронін.
– Уперше я відвідав Китай 1992 року, – говорить Леонід Кравчук. – І хочу сказати, що тоді рівень життя там був набагато нижчий, ніж в Україні. Сьогодні ж у них замість тисячі велосипедистів – тисячі автомобілістів, які їздять такими дорогам, що нам і не снилось. А золотий запас країни складає один трильйон триста мільйонів доларів. І все тому, що в Китаї визначено цілком точний курс розвитку, який зрозумілий кожному громадянину. У них існує також влада, яка прямує цим курсом за підтримки свого народу. Є єдність, а у нас – тільки пошук ворогів, тих, хто не так думає. Цьому слугує приклад того, як Верховна Рада вирішувала, визнавати Голодомор геноцидом чи ні. Увесь світ визнав, а Верховна Рада думала.
Леонід Макарович також зазначив, що під час їхнього візиту китайська сторона висловила намір тісніше співпрацювати з Україною.
Чудовим доказом надійності співпраці між українським та китайським бізнесом є Михайло Воронін, який тривалий час закуповує китайські тканини для пошиття одягу.
– У світі 90 відсотків тканин виготовляють у Китаї, – розповідає дизайнер. – Кращого шовку, ніж китайський, просто не буває. Тривалий час я купував тканини в одній італійській фірмі, представники якої запевняли мене, що їхній товар найкращий. Пізніше з’ясувалося, що мої італійські партнери ніякої тканини не виробляють, а купують її в Китаї. За місяць у моїх київських магазинах вже можна буде придбати одяг із високоякісного китайського шовку.
Михайло Воронін поділився враженнями від того, як охоче і натхненно працюють китайці. Хоча середня зарплатня у них майже 150 доларів. Модельєр також зізнався, що має намір взяти на роботу хоча б тридцять китайських робітників, аби ті “надихнули своїм запалом до роботи українців”.
Тетяна Опанасенко


21.02.2007   Операція “Зневодження боржника”.


21.02.2007   Донарахувань не буде.


21.02.2007   Новий конкурс заради ошуканих “Елітою”.


21.02.2007   Як відзначимо День Києва.


21.02.2007   Повернуть на старий маршрут.


21.02.2007   Продали ділянку з торгів.


21.02.2007   Лавреатів затвердить Президент.
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.