21 лютого 2007 року, середа №31 (17933) останнiй номер RSS
Головна АКЦЕНТИ ДНЯ ПОДРОБИЦІ ОКРЕМА РЕАЛЬНІСТЬ ПРО ЦЕ ГОВОРЯТЬ ТАК І ЖИВЕМО СПОРТ ДОБРИВЕЧІР

 ПОДРОБИЦІ
21.02.2007

Гонорар від Лазаренка?


Як повідомила прес-служба НСЖУ, 18 лютого керівника служби інформації Дніпропетровського Дев’ятого телеканалу Анатолія Шинкаренка перестріли двоє.

Один – місцевий бізнесмен, депутат Бабушкінської райради від Блоку Павла Лазаренка Вадим Головко, вдаривши журналіста в обличчя, одразу сказав, що це – плата за його журналістське розслідування щодо діяльності Павла Лазаренка та його блоку в місцевих радах Дніпропетровщини, а також за інформацію про те, що працівники обласної державної телекомпанії не сприйняли призначення на посаду керівника цієї компанії депутата обласної ради від Блоку  Павла Лазаренка Вікторії Шилової – дружини Вадима Головка.
Вадим Головко попередив: постраждають усі журналісти, які виступатимуть проти Павла Івановича, його блоку та проти Вікторії Шилової, – і цинічно порадив не йти до міліції, бо там його друзі.
Анатолій Шинкаренко зараз перебуває у відділенні нейротравми обласної лікарні з попереднім діагнозом: струс мозку, закрита  черепно-мозкова травма.
Начальник Бабушкінського райвідділу міліції м. Дніпропетровська Юрій Шевченко спочатку намагався звинувачувати журналіста, що він п’яний, а коли експертиза довела, що у крові Анатолія  алкоголю немає, спробував все звести до побутової бійки.
Національна спілка журналістів України звернулася до міністра внутрішніх справ України Василя Цушка та прокурора Дніпропетровської області Володимира Шуби з вимогою найретельнішого розслідування справи побиття журналіста та притягнення винних до карної відповідальності за перешкоджання професійній діяльності журналіста.
21.02.2007   Кому служить четверта влада.


21.02.2007   “Литаври” Олени Теліги звучать.


21.02.2007   Свідчив прокурор, як зникло тіло.


21.02.2007   23 лютого – День захисників Вітчизни чи День пам’яті жертв окупації?.
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.