13 грудня 2006 року, середа №232 (17890) останнiй номер RSS
Головна КИЇВ ПОДРОБИЦІ ПОЛІТИКА ТЕМА ПОГОДА КУЛЬТУРА МЕДМІСТЕЧКО ЖИТТЯ-БУТТЯ ДОБРИВЕЧІР

 ПОГОДА
13.12.2006

Про запас нічого не купують


Ми поцікавилися в  працівників столичних спортивних магазинів, як позначилося безсніжжя на їхній роботі.

– Торгівля зимовим спортивним інвентарем явно загальмувала. Покупці взагалі не цікавляться ним. Тому керівництву магазину немає сенсу замовляти цей товар. Адже поки що невідомо, чи випаде той сніг взагалі. А про запас у нас ніхто нічого не купує, – розповідає продавець спортивного магазину Михайло Штука.
Торішню зиму пан Михайло пригадує із задоволенням. Каже, що в магазині навіть шикувалися черги за ключками, ковзанами та лижами. А нині із сумом зазначає, що хто й заходить, то цікавиться лише спортивним одягом.
А от у магазині товарів для спорту і туризму, що на бульварі Лесі Українки, адміністратор Ольга повідомила: на початку грудня на лижі та ключки попит був. Дуже добре купували санчата. Коли ж снігу не стало, а в ЗМІ повідомляли, що тепла погода протримається до січня, враз перестали купувати спортивний інвентар. Саночки тепер нікому непотрібні. Однак гірськолижні костюми як купували, так і купують. Адміністратор зауважила, що на них попит завжди великий. Вочевидь, ті, кого цікавить цей зимовий одяг, відпочивають не на українських зимових курортах.

Ірина Анатолівна Малиш


13.12.2006   Навіть вітри тепер дмуть із Європи.


13.12.2006   Поки що в квартирах тепло.


13.12.2006   Гори кличуть.


13.12.2006   Цвітуть айва і маргаритки.
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.