Димитренко в ролі «нового Кличка»

Олександр Димитренко, нокаутувавши аргентинця Гонсало Базиле вже на 54-й секунді титульного бою, зберіг у себе пояс Інтерконтинентального чемпіона в суперважкій категорії за версією WBO (це – двадцять третя перемога українця в двадцяти трьох поєдинках на професіональному рингу). Тарас Біденко цього ж вечора, нокаутувавши в дев’ятому раунді німця Андреаса Зідона, завоював титул Інтерконтинентального чемпіона в суперважкій категорії за версією WBA. Українці завоювали дві медалі на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики в Німеччині: Андрій Ісаєв – золоту в опорному стрибку, Ірина Краснянська – срібну в композиції на колоді. Михаель Шумахер, навіть завершивши активну кар’єру в «Формулі-1», з «Феррарі» не розпрощався: він став суперасистентом нового президента компанії Жана Тодта. Наші баскетболістки в додатковому турнірі за путівку на Євро-2007 змагатимуться зі шведками та словачками. Сьогодні в національній баскетбольній суперлізі відбудеться суперматч фаворитів – «Черкаські Мавпи» прийматимуть БК «Київ» (у попередньому турі черкащани розгромили чинного чемпіона в Маріуполі, а «вовки» вирвали гостьову перемогу в «Хіміка»). Національні волейбольні перегони: «Факел» – «Локомотив» Х. – 0:3, 1:3. «Азот» – «Локомотив» Дн. – 3:2, 3:0. «Кримсода» – «Азовсталь» – 1:3, 3:0. «Локомотив» К. – «Юридична академія» – 3:2, 3:1 (чоловіки); «Сіверськодончанка» – «Круг» – 0:3, 1:3. «Джинестра» – «Іскра» – 0:3, 1:3. «Керкинітида» – «Орбіта» – 3:2, 3:0. «Галичанка» – «Рось» – 3:1, 3:0 (жінки).