Не ворота, так воротарі

Випробування «Челсі» в провінції

Чемпіон Англії зазнав істотних втрат на гостинах у скромного дебютанта прем’єр-ліги. Ні, провінційний «Ридінг» так і не взяв ворота столичних «аристократів». Однак вивів із строю обох основних воротарів «Челсі». Спочатку через травму поле залишив Чех, а вже в компенсований арбітром ігровий час – ще й Кудичині. Лондонці, котрі більшу частину другого тайму провели в меншості, змушені були зодягнути в голкіперську амуніцію свого капітана Террі. На щастя для гостей, «Ридінг» у цей період так і не зумів доставити м’яча до їхнього штрафного майданчика, і «Челсі» таки виграв складний і нервовий матч, який тривав більше ста п’ятнадцяти хвилин.

Восьмий тур: «Ньюкасл» – «Болтон» – 1:2 (Амеобі, 19, пн – Діуф, 55, 57). «Арсенал» – «Вотфорд» – 3:0 (Стюарт, 33, в свої ворота, Анрі, 43, Адебайор, 67). «Астон Вілла» – «Тоттенхем» – 1:1 (Беррі, 81 – Анхель, 76, в свої ворота). Нереалізований пенальті: Анхель («Астон Вілла», 74). «Ліверпуль» – «Блекберн» – 1:1 (Белламі, 64 – Маккарті, 17). «Манчестер Сіті» – «Шеффілд Юнайтед» – 0:0. «Мідлсбро – «Евертон» – 2:1 (Айєгбені, 27, пн, Відука, 71 – Кехилл, 77). «Портсмут» – «Вест Хем» – 2:0 (Кану, 24, Коул, 82). «Ридінг» – «Челсі» – 0:1 (Інгемарссон, 45, в свої ворота). «Челсі»: Чех (Кудичині, 5), Булахруз, Бридж, Феррейра, Террі, Ессьєн, Лемпард, Микель, Дрогба, Роббен (Калу, 82), ШЕВЧЕНКО (Джо Коул, 63). «Віган» – «Манчестер Юнайтед» – 1:3 (Бейнс, 5 – Видич, 62, Саа, 66, Сольск’яєр, 90). «МЮ»: ван дер Сар, Браун (Гіґґз, 46), Евра, О’Ши, Видич, Фердинанд, Керрик, Скоулз, Руні, Сольск’яєр, Саа.

Становище команд: «МЮ», «Челсі» – по 19 очок, «Болтон» – 17, «Портсмут» – 16, «Арсенал», «Астон Вілла» – по 14, «Ридінг», «Евертон» – по 13, «Блекберн» – 12, «Ліверпуль» – 11, «Фулхем», «Манчестер Сіті» – по 9, «Мідлсбро», «Тоттенхем» – по 8, «Ньюкасл» – 7, «Шеффілд Юнайтед» – 6, «Віган», «Вест Хем» – по 5, «Вотфорд» – 4, «Чарльтон» – 3. Снайпер: Джонсон («Евертон») – 6 м’ячів.