«Сокола» підбили в Україні

Відтак уся надія – на «білоруський» політ

Київський «Сокіл», який тримався в чільному дуеті Відкритого чемпіонату Білорусі з хокею впродовж майже всього турнірного марафону, на фініші регулярного сезону відчутно здав і посів лише четверте місце. На цьому негаразди для вітчизняного чемпіона не скінчилися: наші земляки провалили й домашню частину першого кола стикових матчів.

Дивовижно, проте «Сокіл» поступився могильовському «Хімволокну» в обох стартових поєдинках чвертьфінальної серії, яка триває до трьох перемог однієї з команд. Український чемпіон, аж тричі (!) ведучи перед у стартовій зустрічі, надав змогу суперникові не лише зрівняти рахунок, а й закинути переможну шайбу. До того ж останню шайбу по-іншому, ніж конфузною, назвати й не можна: воротар українців Карпенко пропустив її між щитками в епізоді, який навіть віддалено не нагадував загрозу – захисник гостей Антонов, розряджаючи напругу біля своїх воріт, просто викинув гумовий диск із своєї зони. Другий матч став бенефісом усе того ж Антонова: спочатку захисник білорусів узяв безпосередню участь в результативній комбінації, а в третьому періоді – відзначився самотужки. Відтак уже перший гостьовий поєдинок, запланований в Могильові на завтра, може стати для киян останнім у цьогорічному сезоні. Хоча, звісно, надії на диво таки існують: «Сокіл» за потенціалом «Хімволокну» принаймні не поступається. А от як розгортаються події в інших чвертьфінальних серіях: «Динамо» (Мінськ) – ХК «Гомель» – 2:0, «Керамін» (Мінськ) – ХК «Рига» – 1:1, «Юність» (Мінськ) – «Нєман» (Гродно) – 2:0… І про решту пріоритетних подій зі світу спорту: наші шахістки вибули з чемпіонату світу вже після перших двох раундів, до того ж екс-чемпіонка Європи Жукова програла 11-річній китаянці; футзальна прем’єра національних команд України та Росії в Києві – 1:3 за присутності 6-тисячної глядацької аудиторії; «Інтер», обігравши «Аякс» у повторному матчі завдяки голу Станковича, став останнім чвертьфіналістом євроліги.