21 квiтня 2005 року, четвер №72 (17483) останнiй номер RSS
Головна ЗВІДУСІЛЬ ПОДРОБИЦІ СПОЖИВАЧ КУЛЬТУРА ДИВОСВІТ КРИМІНАЛ ДОБРИВЕЧІР

 ПОДРОБИЦІ
21.04.2005

Підприємців запросили на «Футуралію»


Привабливість України для європейської спільноти зростає. Днями Київ відвідали наші сусіди поляки. Вони гостинно запросили столичних підприємців на Міжнародний бізнес-форум «Футуралія», й водночас презентували славне місто Вроцлав.

Про історію та сьогодення столиці Нижньої Сілезії розповідали у Київській мерії на зустрічі представників влади обох міст. На неї запросили й українських підприємців. Вроцлав як польський лідер бізнесу і центр іноземних інвестицій зацікавлений у налагодженні контактів з представниками вітчизняних бізнес-структур. На цьому неодноразово наголошували гості. «Україна має великі перспективи економічного розвитку, – вважає віце-президент Вроцлава Давід Яцкевич. – Тому ми прагнемо залучити українських бізнесменів до ділової співпраці і вважаємо, що вона буде взаємовигідною і плідною».

Представник української сторони – заступник Київського міського голови – секретар Київради Володимир Яловий підтримує думку польського колеги й вважає, що «через Польщу ми можемо виходити на простори Євросоюзу і вивчати та опановувати стандарти, які там існують. Україні, й зокрема Києву, цікаві бізнес-контакти з Вроцлавом у різних галузях».

Налагодити економічне партнерство між країнами пропонує форум малих і середніх підприємств «Футуралія», що відбудеться у Вроцлаві. Уперше в ньому братимуть участь бізнесмени з країн Східної Європи. Аби залучити до цього заходу якомога більше наших співвітчизників і приїхала польська делегація. Присутність українців настільки важлива, що організатори наступної «Футуралії» готові знизити  для них вартість участі у заході. Для заможних європейців 750 євро – дріб’язкові витрати, а для нашого малого чи середнього бізнесмена – це чималі гроші.

Потенційних учасників форуму поляки шукали не лише у Києві. Делегація відвідала Львів, планує поїхати до Луцька і Дніпропетровська, а місяців за два – до інших міст України.

За словами пана Яцкевича, Вроцлав чекає на приїзд щонайменше 100 українських підприємців.

Перші кроки на шляху співпраці Києва та Вроцлава зроблено. І хтозна, можливо колись столиця Нижньої Сілезії стане третім польським містом-побратимом української столиці, разом із Краковом та Варшавою.

Ольга Кравченко


21.04.2005   Хто господар і хто власник землі?. Крапку поставить Генпрокуратура
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.