2 червня 2004 року, середа №79 (17265) останнiй номер RSS
Головна КИЇВ ЗВІДУСІЛЬ ПОЛІТИКА ДОВКІЛЛЯ ОСВІТА КИЄВЕ МІЙ СПОЖИВАЧ КУЛЬТУРА СЛОВО СІЙСЯ, РОДИСЯ СПОРТ ДОБРИВЕЧІР

 КИЇВ
02.06.2004

Подяка за небайдужість


Наприкінці минулого року з ініціативи Українського фонду миру, Громадянського парламенту жінок України, Всеукраїнського благодійного фонду «Журналістська ініціатива» та Київського благодійного фонду «Джерела» була організована акція «Збережи життя дитини». Покликана вона була зібрати кошти на лікування дітей від онкогематології та злоякісної ниркової недостатності, якими в Україні опікується спеціалізований медичний заклад «Охматдит».

Долучилася до цієї благородної акції й редакція нашої газети. І безпосередньо дзвінками співробітників, і матеріалами, що розповідали про хід акції, дітей, які потребують допомоги, та про проблеми самого «Охматдиту». Найголовнішим результатом спільних дій стала постанова уряду про виділення із державного бюджету спеціалізованій дитячій клініці 5 мільйонів гривень. До них додадуться й кошти, зібрані під час акції.

Організатори, підбивши підсумки першого етапу акції, відзначили підприємства, організації, установи та ЗМІ, що взяли в ній активну участь. Подяки Українського фонду миру, Громадянського парламенту жінок України, Всеукраїнського благодійного фонду «Журналістська ініціатива» та Київського благодійного фонду «Джерела» за щедрість душі, безкорисливу доброчинну діяльність і небайдужість до справи охорони здоров’я дітей нашої країни удостоївся й головний редактор «Вечірнього Києва» Олександр Балабко та колектив редакції газети.
02.06.2004   Премію «Київ» – від мера, грамоти – від прем’єра.


02.06.2004   Кава в компанії з Городецьким. Ще один незвичний пам’ятник


02.06.2004   Полив вирішить долю парку.


02.06.2004   Джип підкидало, як м’ячик.


02.06.2004   «Наша Україна – Наш Київ – Я!».


02.06.2004   На уроки – у моднім капелюшку. Красивим бути не заборониш
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.