28 травня 2004 року, п'ятниця №78 (17264) останнiй номер RSS
Головна КИЄВЕ МІЙ УКРАЇНА ПОДРОБИЦІ ПОЛІТИКА СУСПІЛЬСТВО МЕДМІСТЕЧКО ПОРАДНИК МУЗОН ГІСТЬ "ЯСК" СПОРТ

 МУЗОН
28.05.2004

Мадонна співатиме під вибухи


Мадонна обіцяє, що концерти в рамках її нового турне, яке щойно розпочалося,  стануть найбільш яскравими за всю її кар’єру.

Буде неочікувана хореографія, постановка, а також – максимальна політизованість шоу. Зокрема, на концерті можна побачити Мадонну на електричному стільці, а також зображення на великих екранах сцени реальних людей, убитих в Іраку. Буде також і парад вагітних жінок. Найяскравішим моментом шоу стане політична антивоєнна заява у вигляді композиції «Американське життя». Під час виконання пісні буде чути (в звуковій інтерпретації)  вибухи бомб.

Звісно, така екстремальна творчість подобається не всім. Мадонні довелося відмінити три концерти в Ізраїлі через листи з погрозами на свою адресу, а  також на адресу своїх дітей – семирічної Лурдес та трьохлітнього Рокко. Співачка впевнена, що листи надіслали представники екстремістських палестинських угруповань.

«Погрози дуже страшні, але Мадонна – сильна жінка і злякалася лише за своїх дітей, а не за себе, – розповідає директор лос-анджелеського офісу артистки, – спочатку вона вирішила довіритися охороні, але потім вирішила не ризикувати».

Концерти Мадонни в Ізраїлі мали відбутися в першій половині вересня. Тепер, вочевидь, турне завершиться в серпні в Парижі.
28.05.2004   Хлопці народжують за три хвилини. «П’ятниця» їде далеко


28.05.2004   В «Океану Ельзи» – нова «Дівчина».
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.