28 травня 2004 року, п'ятниця №78 (17264) останнiй номер RSS
Головна КИЄВЕ МІЙ УКРАЇНА ПОДРОБИЦІ ПОЛІТИКА СУСПІЛЬСТВО МЕДМІСТЕЧКО ПОРАДНИК МУЗОН ГІСТЬ "ЯСК" СПОРТ

 МУЗОН
28.05.2004

Хлопці народжують за три хвилини
«П’ятниця» їде далеко

Група  «П’ятниця», чий миттєвий успіх став справжнім тріумфом, зазвичай, рідко йде на інтерв’ю. Перед виступом на «Чайці» Андрій Сан та Сергій Бабкін вирішили порушити правило.

– Зазвичай з різних причин ми не ведемо бесід з журналістами.  А головне, дуже хочеться залишатися  звичайною людиною і спокійно ходити по  вулиці. Гадаю, треба бути цікавим насамперед своєю творчістю, а так звана «зірковість» призводить до  протилежного – публіка роздивляється твою зовнішність, цікавиться подробицями особистого життя.

– Тож ваше «мовчання» – то  не є крок для розкрутки?

– Чомусь у шоу-бізнесі все, що робиш, розцінюють як продуманий «крок». Як, у принципі, і  поведінка на сцені: злякався – значить, так і потрібно. Це зручно!

– Для вас  дуже важлива реакція публіки на ваших концертних виступах?

– Важливий сам момент виступу,  бачити очі людей, а що відбувається опісля  – вже не хвилює. Головне – не бути максимально простим у спілкуванні зі слухачами.

– Чи не боїтеся, що таким чином втрачаєте індивідуальність?

– Не вважаємо за потрібне уявляти себе кимось. Це – несвобода. Якщо ти так думаєш, значить, ти маєш бути  схожим на цей образ, грати за  притаманними саме йому правилами. Мені це не подобається, тому я й повторюю: я – ніхто.

– Вас не пригнічує, що працюєте удвох?

– Ми знайомі упродовж дев’яти років, тож звикли до дивацтв одне одного. Пісні пишемо, імпровізуючи під гітару. Я співаю, Сергій підігрує... Зазвичай через 2-3 хвилини щось народжується. Іноді  ми цей творчий продукт викидаємо, але частіше – залишаємо. Загалом, нам легко працювати разом, адже ми  друзі.

– Хто з українських музикантів вам подобається і має шанси стати відомим?

– Зауважу, що подобаються нам ті команди, які навряд чи стануть популярними. Наприклад, «Квадраджесіма», «Димна суміш». Ці хлопці грають високоякісну музику, але – не для України. Ось десь у США вони б стали зірками, а тут ніхто не буде перейматися саме такою музикою. Час для неї невдалий. У нашому рідному Харкові багато цікавих музикантів.  Загалом, якщо логічно мислити, то в Україні для будь-якої групи має бути  своя публіка. Нехай не мільйон шанувальників, нехай тисяч десять, але й цього досить для вдалого та успішного творчого життя. Мають з’явитися спеціалізовані Інтернет-радіостанції – для пропаганди певних напрямів музики. Має бути розвинена інфраструктура клубів у кожному місті, аби люди регулярно ходили до своїх улюблених закладів, знали, про все, що там відбувається.

– Ви б тоді частіше виступали?

– «П’ятниця» – не гастрольний колектив. Зазвичай норма для нас – один концерт на місяць. Нині почали планувати виступи за три місяці наперед. У серпні відбудеться невеличке закордонне турне – до Німеччини, Польщі, Прибалтики, Ізраїлю. Кажуть, там у нас багато прихильників.  Вперше їдемо так далеко, тож  дуже хвилюємося.

Катерина Володимирівна Лебедєва


28.05.2004   В «Океану Ельзи» – нова «Дівчина».


28.05.2004   Мадонна співатиме під вибухи.
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.