28 травня 2004 року, п'ятниця №78 (17264) останнiй номер RSS
Головна КИЄВЕ МІЙ УКРАЇНА ПОДРОБИЦІ ПОЛІТИКА СУСПІЛЬСТВО МЕДМІСТЕЧКО ПОРАДНИК МУЗОН ГІСТЬ "ЯСК" СПОРТ

 УКРАЇНА
28.05.2004

За новим розкладом


30 травня «Укрзалізниця» вводить новий графік руху пасажирських поїздів на 2004-2005 роки. Захід цей – традиційний. Щороку наприкінці травня чи початку червня змінюються розклад і деякі маршрути, додається рухомий склад. От і цього року роботу почнуть 24 пари нових потягів, зміниться маршрут проходження ще 27 пар, а в чотирьох стане іншою періодичність руху.

Літні пасажирські перевезення здійснюватимуть 570 електровозів, 270 тепловозів, 138 дизельних потягів, 307 електропоїздів і 6434 пасажирських вагонів. У зв’язку з недостатньою кількістю пасажирських локомотивів для обслуговування пасажирських поїздів у цей період також використають вантажні – 151 електровоз та 207 тепловозів.

Для продажу залізничних квитків у літній період на вокзалах додатково відкрили 217 кас. Створюється мережа кас попереднього продажу квитків в обласних центрах і великих містах, а також доставка проїзних документів безпосередньо замовникам. У Криму буде організований продаж квитків за допомогою 7 пересувних радіо-кас, на вокзалах працюватиме 38 сервісних центрів.

В «Укрзалізниці» також запевнили, що всі пасажирські поїзди забезпечені аудіокасетами з оновленою службовою, краєзнавчою і розважально-музичною інформацією.

Для обслуговування додаткових поїздів у літній період залучать 1,5 тисячі студентів.

Кияни, які люблять час від часу їздити за покупками до Хмельницького, відтепер зможуть користуватися спеціальним потягом. Він відходитиме зі столичного вокзалу між 6-ю й 7-ю годинами ранку, щоб на початку 11-ї вже бути у пункті призначення. Поки його пасажири базарюватимуть, машиністи та провідники відпочиватимуть, а о 16.00 потяг візьме курс на Київ, аби десь о 21-й бути в столиці. Бажаючі матимуть змогу придбати квитки до вагонів різного класу, аби їхати з підвищеним комфортом і в окремих купе, чи на звичайних кріслах і мінімумом зручностей. Щоправда, як запевнили в «Укрзалізниці», всі вагони цього нового потяга забезпечено кондиціонерами.

«Укрзалізниця» особливу увага обіцяє приділяти організації перевезень дитячих груп та безпеці всіх пасажирів. Планується навіть встановити спеціальний контроль за рухом потягів з дітьми, аби юні громадяни нашої держави подорожували з комфортом і їх життю ніщо не загрожувало.

Ольга Григорівна Стоян


28.05.2004   Застава у центрі столиці. Охоронці водних рубежів


28.05.2004   Українські зони безпеки.
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.