Україна: з хокейним Кубком виклику

«Жовто-блакитні» завоювали головний приз київського турніру серії «Єврохокейчеллендж» учетверте в п’ятирічній історії. Вони почергово  взяли гору над румунами – 11:1, казахстанцями – 3:2 та  поляками – 6:3.  Другий приз дістався збірній Казахстану. Наші гімнасти вибороли дві медалі на фіналі Кубка світу в бразильському Сан-Паулу: Олександр Воробйов став срібним призером у вправах на кільцях, а Дарина Згоба – бронзовою призеркою в композиції на брусах. Українка Валентина Шевченко фінішувала шостою в лижній гонці на 15 кілометрів у рамках Кубка світу. Фінал серії Ґран-прі з фігурного катання: жінки – Кім (Корея), чоловіки – Жубер (Франція), танцювальні дуети – Денкова і Ставийський (Болгарія), спортивні пари – Шен і Чжао (Китай). Наш «збірник» Олексій Понікаровський з «Торонто» вперше в історії виступів у НХЛ здобув п’ять очок у матчі (два голи плюс три передачі в поєдинку з «Нью-Йорк Рейнджерс») і довів особистий показник у заокеанській кар’єрі до 99 очок  (44+55). Російські хокеїсти, завоювавши «Кубок Першого каналу» в Москві – 4:1 над чехами та 3:0 над фінами, упевнено ведуть перед у Євротурі – 23 очка проти 13 в фінів і 12 – в шведів. Норвегія заволоділа титулом європейських чемпіонок з гандболу вдруге поспіль – 27:24 над росіянками у фіналі , а бронзові нагороди дісталися француженкам.