9 липня 2005 року, субота №123 (17534) останнiй номер RSS
Головна КИЇВ ЗВІДУСІЛЬ ІСТОРІЯ ГІСТЬ "ЯСК" ЗООСВІТ МУЗОН СПОРТ ДОБРИВЕЧІР

 МУЗОН
09.07.2005

«Здуби» на велосипеді


Під час зйомок відеокліпу групи «Здоб ші Здуб» на пісню «Буніка бате доба» бабусі «перетворилися» на дівчат.

Проходили зйомки в Румунії, поблизу Бухареста, з бабусею Лідією, яка брала участь у київському «Євробаченні», та її чоловіком Тудоріке. У ролику ж можна побачити одразу п’ять бабусь, які представляють різні країни – Молдову, Німеччину, США, Японію тощо. Концепція така: усі бабусі світу об’єднуються, аби побити в барабани та показати себе. Щоправда, іншим бабусям важко зрівнятися з майстерністю молдовської «буніки», так що поступово у псевдоконкурс вплітаються хуліганські пісні та танці, а бабусі під гучні звуки барабанів «перетворюються» у дівчат-красунь.

Режисер ролика – румун Марину Динеску. Саме він знімав перший відеокліп для «Здоб ші Здуб». Цього разу декорації на знімальному майданчику вразили своїм розмаїттям. Було все – від двохметрових «коктейлів» до срібного зоряного небосхилу,  ще – лімузин з етно-дизайном для бабусі та ультразвуковий велосипед для музикантів, нейлонове павутиння, в якому, як муха, заплутався трубач Валеріке, величезні клітки для птахів. «Здуби» грали в бумеранг, розбили мікрофон, а Роман Ягупов навчився від дідуся Тудоріке нового танцювального руху, який має увійти у відео. Поява ролика на екранах – вже за кілька  тижнів.
Тим часом група «Здоб ші Здуб» вирушає в турне Словакією, Чехією та Україною. 10 липня група виступить у Запоріжжі, 11 – у Дніпропетровську, 12 – у Кременчуку, 13 – у Черкасах, 15 – у Києві. Столичний концерт розпочнеться о 19.00 в Гідропарку. Вхід вільний.

Ольга Шрек


09.07.2005   Інопланетний півень.
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.