«Вовки» так і не огризнулися

Муки «Роми», нарешті, скінчилися: зазнавши розгрому на безлюдному стадіоні в Римі, італійська команда офіційно вибула з єврокубкових перегонів і отримала, нарешті, змогу цілковито зосередитися на внутрішніх клопотах… Якщо й жевріла в когось надія на те, що «вовки» битимуться з «королями» не за турнірні очки, а за честь і марку клубу, то вона розвіялася, немов марево, щойно суперники з’явилися на полі: «Реал» був у бойовому складі, навіть з Рональдо та Раулем, які минулої неділі пропустили календарну зустріч у примері, натомість в «Роми» не було жодного з її лідерів на чолі з Тотті. Не дивно, що вже у дебюті гості перебрали на себе роль господарів і доволі швидко повели в рахунку. Це Рональдо, діставши передачу від Зидана, прорвав оборону суперника й технічно переграв Пеліццолі. «Реал» і надалі беззаперечно контролював перебіг подій на полі, створюючи загрозливі ситуації біля чужих воріт, а номінальні господарі відповідали рідкісними контратаками (зокрема, на 31-й хвилині далекобійний «постріл» Кандела прийшовся в поперечину, а незадовго до перерви Касильяс парирував удар Куфре). Другий гол відбувся на початку другого тайму: Рональдо в зіткненні з Делласом заробив одинадцятиметровий, а Фігу бездоганно реалізував його. Португалець  також остаточно «поховав» італійського гранда, завдавши результативного удару з-за меж карної зони…

Група «В». «Рома» (Італія) – «Реал» (Іспанія) – 0:3 (Рональдо, 9, Фігу, 60, пн, 82). Пеліццолі, Мексес, Феррарі, Корвіа, Перротта (Де Мартіно, 82), Аквілані, Дельвеккіо, Куфре, Мансині, Деллас, Кандела – Касильяс, Сальгадо, Карлос, Зидан (Селадес, 86), Ельгера, Рауль, Рональдо (Оуен, 84), Фігу (Павон, 82), Гуті, Самуель, Бекхем.
Підсумкове становище команд: «Байєр», «Реал» – по 11 очок, «ДИНАМО» – 10, «Рома» – 1.