Цартас: подвійний удар

Наші колишні й майбутні суперники – греки – в черговій репетиції старту світової відбіркової кампанії досягли мінімальної перемоги над авторитетною швейцарською збірною. За повідомленнями грецьких мас-медіа, подвійного удару завдав стрижневий напівоборонець Цартас (на знімку): спочатку він відправив у нокдаун своїх симпатиків, не реалізувавши пенальті, а в другому таймі повернув їх до тями, забивши переможний м’яч. Не програли й турки: поступаючись у Хорватії аж двічі по ходу зустрічі, вони таки зуміли відігратися. Це був найперший матч бронзового призера останнього за часом мундіалю після відставки тренера Гюнеша. А от данська збірна не стримала натиску іспанців: останні, хоча й виступали експериментальним складом, забили в кожному таймі по м’ячу.

Іспанія – ДАНІЯ – 2:0 (Морієнтес, 21, Рауль, 60). Канісарес (Касильяс, 76), Габрі (Сальгадо, 65), Сезар, Марчена, Капдевіла, Хаві Алонсо (Альбельда, 65), Гуті, Ечеверрія, Морієнтес, Луке, Сальва – Серенсен, Пріске (Колдинг, 67), Лаурсен, Генриксен, Кл.Йєнсен, Н.Йєнсен (Калленберг, 78), Гравесен, Д.Йєнсен, Гронк’яєр, Йоргенсен, Мадсен. ГРЕЦІЯ – Швейцарія – 1:0 (Цартас, 56). Нереалізований пенальті: Цартас (27). Греція: Нікополідис, Сейтаридис (Пападопулос, 78), Фіссас (Гумас, 80), Кацуранис, Деллас, Капсис, Загоракис, Яннакопулос, Харистеас (Халкиас, 46), Цартас (Басинас, 67), Ніколаїдис. Хорватія – ТУРЕЧЧИНА – 2:2 (Шокота, 2, Срна, 72 – Бирел, 70, Атан, 73). Туреччина: Рюшту, Фатих (Атан, 46), Юміт, Дениз (Авджі, 46), Шукур (Сонкая, 86), Тунджай (Бірел, 64), Ніхат, Гйокдениз (Бюлент, 46), Тораман (Гаджиоглу, 46), Толга, Серхан (Йєлек, 46). АЛБАНІЯ – Ісландія – 2:1 (Аліай, 42, Буші, 79 – Гудйонсен, 67).