25 квiтня 2007 року, середа №69 (17971) останнiй номер RSS
Головна МІСТО ПРАВО КУЛЬТУРА ТЕМА СПОРТ

 МІСТО
25.04.2007

Мародери на «Шулявці»


Пожежі надали найвищу категорію складності

Ірина МАЛИШ

Унаслідок пожежі на ринку біля станції метро «Шулявська» вигоріло майже 800 квадратних метрів торговельних павільйонів. Окрім товару «секон-хенд», полум’я знищило й палатки з новим одягом. Підраховуючи завдані надзвичайною подією збитки, продавці приймали заспокійливі ліки. Дехто ще намагався знайти у згарищі хоч якусь  уцілілу річ. Копирсаючись у мокрих та почорнілих уламках, продавці роздратовано вступали в перепалку з перехожими, які звинувачували в усіх бідах торговців, які, мовляв, за хабарі видурили у влади місця під самим мостом. Навкруги перехожі тільки й гомоніли про масштабну пожежу, перебираючи різні версії, не забули навіть про терористів. Там, де територія згарища була неогороджена, збирався натовп. Люди розповідали один одному про подію, а дехто роздивлявся речі й, вибравши щось підходяще, намагався  непомітно поцупити в свій пакет. Попитом серед людей користувалися кеди, сорочки та гаманці. Навіть намагалися набрати корму для тварин у напівзруйнованому кіоску. Утім, запропонований на місці обачливою бабцею «делікатес з димком»  її вірному псу не був до смаку, тож, покинувши цю марну справу, літня мародерка попрямувала на пошуки іншої здобичі.
Очевидці переконували, що вогонь поширився на палатки з кафе, розташованого на другому поверсі в метро. Там начебто й був епіцентр надзвичайної події. За словами Надії П., відвідувачі закладу щось кидали вниз, на палатки. За якусь мить у приміщенні виник вогонь. Коли ж кинулися гасити пожежу, пролунав вибух. Вітер миттю перекинув полум’я на торговельні ряди.
«Пожежники приїхали на виклик лише через 15 хвилин, але не взялися одразу гасити, бо у них не було підкачки води. До того ж, дехто з них узагалі, кинувши шланги, заходився збирати гроші, які після вибуху вилетіли на землю з гральних автоматів. Пізніше вже понаїхало багато рятівників, почали боротися з вогнем», – розповідає Ніна Прокопенко, робоче місце якої знищив вогонь.
Торговці переконані, що збитків їм ніхто не відшкодує. На ринку були й такі, хто звертався до страхових агенцій, аби убезпечити себе від подібних випадків. Утім, страхові агенти відмовляли, посилаючись, що на конструкції з пластику подібна послуга не поширюється. Розміри збитків називають різні. Хтось постраждав на тисячу доларів, а в когось вогонь відібрав майже 10 тисяч доларів.

Ірина Анатолівна Малиш


25.04.2007   Спалюючи мости.


25.04.2007   ГАК знайшов спільну мову з владою.


25.04.2007   Місто співпрацюватиме.
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.