КАЛЕЙДОСКОП

Тридцять сім мільярдів для Євро-2012
Віктор Корж, спортивний міністр України, заявив про готовність інвесторів надати кошти для розвитку інфраструктури країни в зв’язку з перемогою в європейському футбольному тендері. За його словами, серйозні компанії виділять 37 мільярдів гривень на будівництво шляхів, аеропортів, готелів і розвиток спортивної інфраструктури.

Українки вибороли ще три медалі
Почин Катерини Бурмистрової, котра стала віце-чемпіонкою Європи на старті турніру в Софії, підтримали ще троє наших співвітчизниць. Другого змагального дня срібні медалі завоювали Світлана Саєнко та Наталя Сенишина, а Ганна Василенко фінішувала бронзовою призеркою.

«Челсі» знову наблизився до лідера
Англійський чемпіон, обігравши в гостях «Вест Хем» з рахунком 4:1, знову скоротив відставання від «Манчестера Юнайтеда» до трьох очок. Стрілецьким дуплетом у цій зустрічі відзначився Райт-Філліпс. Інші результати відкладених матчів у прем’єр-лізі: «Ліверпуль» – «Мідлсбро» – 2:0 (дубль Джеррарда), «Блекберн» – «Вотфорд» – 3:1.