6 квiтня 2007 року, п'ятниця №59 (17961) останнiй номер RSS
Головна МІСТО СОЦІУМ СПОРТ КУЛЬТУРА

 КУЛЬТУРА
06.04.2007

У столичних парках з’являться кінотеатри і танцювальні зали


Столична влада планує витратити 2,2 млн. гривень  на реставрацію парків культури та відпочинку і сподівається на підтримку спонсорів. «Ми проводитимемо активну роботу із залучення додаткових коштів на розвиток  столичних парків. Хочемо облаштувати там виставки, бібліотеки, кіно -, відео – і танцювальні зали», – повідомив перший заступник голови КМДА Денис Басс.
До списку «зелених культурних центрів під відкритим небом», що потребують реставрації, потрапили парк Партизан-
ської слави, Гідропарк, парк Перемоги, Центральний парк, а  також парки у Голосіївському, Відрадному та Київському міських центрах народної творчості.
Атракціонну техніку, яку потім встановлюватимуть у парках відпочинку, будуть замовляти на одному зі столичних заводів.
Згодом столична влада запропонує перенести до парків культури і відпочинку сцени і майданчики з центральної площі міста, на яких вже традиційно відбуваються концерти зірок шоу-бізнесу і масові культурні заходи. 
«Концерти, що за традицією відбуваються на Майдані Незалежності, нерідко заважають і мешканцям прилеглих будинків, і роботі організацій, що працюють неподалік. Наприклад, часто рок-групи перекрикують навіть виконавців, що в цей час виступають у Національній філармонії України. Тому ми плануємо переносити деякі заходи до столичних парків», – пояснив Денис Якович.06.04.2007   «Кавказьке крейдяне коло» – без шкаралупи.


06.04.2007   Вільне мистецтво.


06.04.2007   Місто храмів.


06.04.2007   Стара Поляна.


06.04.2007   Київські кінотеатри отримають нове обличчя.
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.