3 квiтня 2007 року, вiвторок №56 (17958) останнiй номер RSS
Головна МІСТО СОЦІУМ СПОРТ КУЛЬТУРА

 КУЛЬТУРА
03.04.2007

Четверо українських письменниківзмагаються за російську премію. В журі – Андрій Курков


9 квітня в приміщенні московського театру «Ермітаж» відбудеться святкова церемонія нагородження переможців літературного конкурсу «Російська премія». 
Уже оголошено найкращих  письменників країн СНД і Балтії, які пишуть російською мовою і не живуть у Росії, чиї твори увійшли до престижного «шорт-листа» конкурсу. Українців, серед дев’яти представників з Молдови, Арсенії, Киргизії й Узбекистану, аж четверо.  
На звання найкращого поета претендують добірки віршів харківської поетеси Анастасії Афанасьєвої та киянина Дмитра Лазуткіна. У номінації «велика проза» змагаються Олег Слєпинін (роман «Во все глаза, или Кающиеся и плачущие») та Марат Лемєшев  «Книга для…»).
Узагалі на участь у конкурсі претендували  395 письменників із 16 країн. Місяць тому на офіційному веб-сайті літературного конкурсу «Російська премія»  було оголошено 18 претендентів. Із них лише дев’ять змагатимуться за головний приз –
$3 тис. в трьох номінаціях – «крупна проза», «мала проза» і «поезія».
Журі очолить 78-річний киргиз Чингіз Айтматов. Серед суддів також буде 45-річний український літератор Андрій Курков та представники творчої еліти Росії.
Вікторія Бевзо


03.04.2007   Іоанн Георг Пінзель імітував власну смерть.


03.04.2007   Диво Колосовського.


03.04.2007   Артистка не вміє читати.


03.04.2007   Сповідальна вистава.
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.