28 березня 2007 року, середа №52 (17954) останнiй номер RSS
Головна МІСТО ЗДОРОВ’Я СПОРТ ДИЗАЙН ЗІРКИ

 МІСТО
28.03.2007

Курочкін передчував смерть


Російського бізнесмена застрелили в суді

«Я не хочу умирать! Прошу меня отпустить! Только я могу себя защитить», – з такими словами за кілька годин до смерті Курочкін звернувся до судді.
Коли після судового засідання присутні покинули залу, а Максима Курочкіна конвой виводив на внутрішній двір до машини, що мала відвезти його в СІЗО, пролунали постріли. Максиму Курочкіну влучили в серце й медики вже нічим не змогли зарадити. Дістав поранення й один із сержантів конвойної служби. Працівника міліції було поранено в груди і госпіталізовано. Його готують до термінової операції. За попередньою інформацією від співробітників правоохоронних органів, стріляли з одного з будинків, розташованих поблизу суду.
На цьому судовому засіданні вперше розглянули його справу по суті. Підсудний Курочкін поводив себе дуже спокійно, на відміну від епатажу на минулому засіданні. У свої останні години життя він мало говорив. Уже не згадував, що він месія. Максим Курочкін подав клопотання, щоб його відпустили під підписку про невиїзд, бо він непокоїться за своє життя. Казав, що на нього начебто планується замах. Утім прохання обвинуваченого суддя не задовольнив.

Ірина Анатолівна Малиш


28.03.2007   Нові базари від мера.


28.03.2007   Кияни скуштують царську паску.


28.03.2007   «Український Лувр» може загубити Лавру.
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.