28 березня 2007 року, середа №52 (17954) останнiй номер RSS
Головна МІСТО ЗДОРОВ’Я СПОРТ ДИЗАЙН ЗІРКИ

 МІСТО
28.03.2007

Кияни скуштують царську паску


На Теремках відкриється «Дім Паски»

Напередодні Великодня у Києві на ринку «Одеський» (масив «Теремки») відкриють «Дім Паски». Тут можна буде придбати паску на будь-який смак і гаманець – асортимент дозволяє. Скажімо, найменшу, півкілограмову, за три гривні або дуже красиву, трикілограмову, яка потягне на всі 30 гривень. Її називають «Царською». І не лише тому, що вона велика і смачна – її випікають за стародавнім рецептом, запозиченим у царської сім’ї.
«Царська паска – наша велика гордість, – пояснює директор ринку Тетяна Меженіна. – Приватне кондитерське підприємство столиці, яке упродовж кількох останніх років радує киян такою паскою, її рецепт тримає у великій комерційній таємниці за сімома замками».
Проте одну таємницю пані директорка все-таки нам відкрила. По-перше, для царської паски треба мати спеціальний великодній кошик, бо у звичайний вона не вміститься. А по-друге, для її випічки, окрім звичних для нас родзинок, використовуються найрізноманітніші сухофрукти та цукати. До того ж, за таку відповідальну справу беруться професійні майстри-кондитери, у яких паски завжди вдаються.
Але це ще не всі принади Дому Паски. Тут також можна купити різноманітну домашню випічку, наприклад, пиріжки із пасхального тіста з різноманітними начинками – калиною, вишнями, маком, сиром, м’ясом, капустою. Асортимент тортів теж порадує покупців: від наполеона, медівника і сметанника до фірмових «Київського», «Празького», «Хрещатого яру».
Пані Тетяна впевнена, що за пасками на Теремки їхатимуть господині з усіх кінців міста і не пожалкують, що витратили час на дорогу. Зате збережуть сили і хороший святковий настрій надовго. Бо ж куплені паски подекуди красивіші та смачніші, ніж паски домашньої випічки.

Валентина Январівна Брязгунова


28.03.2007   Нові базари від мера.


28.03.2007   «Український Лувр» може загубити Лавру.


28.03.2007   Курочкін передчував смерть.
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.