21 березня 2007 року, середа №47 (17949) останнiй номер RSS
Головна МІСТО ЗДОРОВ’Я СПОРТ КУЛЬТУРА РОЗСЛІДУВАННЯ ЗІРКИ

 СПОРТ
21.03.2007

Сергій Ребров, друг Зинедина Зидана


На початку червня йому виповниться тридцять три. Однак він, як стверджують фахівці, переживає другу футбольну молодість. Мова про Сергія Реброва, який цими днями опинився в епіцентрі подій абсолютно різного звучання.

Снайпер. Саме Ребров став першим і поки що єдиним стрілецьким сотником у національних футбольних перегонах. Ювілейний, сотий м’яч у чемпіонатах України він забив у квітні 2000 року. Після того були мандри Європою, ознаменовані виступами в англійських «Тоттенхемі Хотспур» і «Вест Хемі», а також у турецькому «Фенербахче», і вимріяне симпатиками повернення додому. За цей період опоненти навіть не наблизилися до його рекорду. Зате сам Сергій доволі швидко підняв національне досягнення на нову висоту. М’яч, забитий ним у ворота «Зорі», виявився знаковим – сто двадцятим у неповних десяти сезонах. Це вже справжній європейський рівень: так влучно впродовж декади «стріляють» лише зірки калібру славнозвісного Герда Мюллера. «Ребров – єдиний кадровий снайпер у нашому чемпіонаті», – переконаний Віктор Леоненко, найкращий футболіст України першої половини минулого десятиріччя.

Експортер. Позавчора ветеран «Динамо» взяв участь у благодійницькому міжнародному матчі, що відбувся в Марселі. Дійство мало яскравий титул – «Друзі Зидана проти друзів Рональдо» – і зібрало зірок футболу різних поколінь, а також іменитих акторів. Ребров виступив у ролі експортера вітчизняного футболу. Він з’явився в команді Зидана після перерви і, за свідченням очевидців, справив враження на публіку та фахівців. «Українець, як і раніше, продуктивний в командній грі»,  – зауважив після поєдинку Зидан. Матч, попри товариський характер, переможця таки виявив: з рахунком 6:2 гору взяли «Друзі Зидана». Дуплетом вистрілив іспанець Портильйо, відзначився влучним ударом і французький комік Деббюз. Серед друзів Рональдо були й двоє киян – динамівці Родригу та Корреа.
З-поміж інших знаменитостей варто виокремити Блана, Галласа, Раванеллі, Діда, Беллетті, Ривальдо і Сонні Андерсона.

Валерій Петрович Валерко


21.03.2007   «Не кажи гоп» у чужому виконанні.


21.03.2007   Хочу в Одесу!.


21.03.2007   Вибір Вороніна викликав повагу.


21.03.2007   «Наша мета – дві перемоги».
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.