16 березня 2007 року, п'ятниця №45 (17947) останнiй номер RSS
Головна МІСТО СПОЖИВАЧІ І АФЕРИСТИ СПОРТ МОДА ЕКСКЛЮЗІВ ЗІРКИ

 МІСТО
16.03.2007

Вода проти мільйонерів


Декому з власників дорогої нерухомості варто готувати човни

Учора на Десні розпочався льодохід – це перша ознака старту весняного водопілля. Рівень води в Дніпрі біля Києва підвищився на 68 сантиметрів. Якщо вона й надалі прибуватиме такими темпами, невдовзі мешканцям дорогих котеджів біля урізу води буде непереливки. Доведеться діставатися додому на човнах, а не на джипах.

Начальник Головного управління з питань надзвичайних ситуацій Віталій Пшеничний говорить, що цьогорічний паводок не перевищить норми. Тож мешканцям, скажімо, Осокорків затоплення не загрожує. Найбільше, до чого цього року здатен піднятися Дніпро, буде 560-640 см. Пік очікується наприкінці квітня – першій декаді травня, коли весняне тепло докотиться до верхів’я Дніпра у Росії.
– Але неприємності можуть чекати власників будинків у Конча-Заспі, – каже Віталій Пшеничний. – Там, на заболочених луках, намиті великі штучні масиви піску та побудовані локальні захисні підпірні стінки. У результаті основне русло Славутича із 7 кілометрів звузилось до 700 метрів. Зрозуміло, що великій воді ніде буде дітися і вона рине на заплаву.
Ми побували біля тих «хатинок», що розташовані у зоні так званого ризикованого будівництва. Дивно, що попередня влада, порушуючи всі екологічні норми, дозволила будувати у санітарній зоні Дніпра. До воріт одного із «замків», вежі якого ледь видно з-за паркану заввишки понад три метри, підлітає джип, з якого вальяжно виходить чоловік. Запитую, що робитиме, якщо затопить його будинок?
– Жартуєш? Мене затопить? Та ніколи! Бачиш який мур? Його і воднева бомба не візьме, не те що якась вода. А будинок мій буде на острові. То нехай сусіди навколо хвилюються, які набудували тут собі халуп.

Кирило Прокопович Касаткін


16.03.2007   Нелегальна «Оболонь».


16.03.2007   Плюс 1,5 мільярда.


16.03.2007   Будівельники сповіщатимуть про археологічні знахідки.


16.03.2007   Київенерго попереджає про відключення боржників.
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.