14 березня 2007 року, середа №43 (17945) останнiй номер RSS
Головна МІСТО ГЛАДІАТОРИ СПОРТ КУЛЬТУРА ЗІРКИ

 МІСТО
14.03.2007

Апеляція на імператив


Учора Печерський райсуд мав розглянути по суті справу про незаконність  дострокового припинення повноважень депутатів місцевих рад згідно із законом про імперативний мандат. Суд не відбувся.

Суддя Володимир Карабань повідомив присутніх, що справу передано до Апеляційного суду за скаргою на попередню ухвалу Печерського суду від 6 березня, якою виборчим комісіям заборонено реєструвати нових депутатів замість тих, кого відкликають партії чи виборчі блоки.
Адвокат Блоку Юлії Тимошенко Володимир Пилипенко не задоволений таким перебігом подій. «Справа гулятиме кур’єрською поштою з суду в суд, а заборона для Центрвиборчкому діятиме. Суд може призначити повторний розгляд на травень-червень, –  заявив Пилипенко. – Фактично суд зупинив дію закону».
На вчорашнє засідання Печерського суду прийшов й  секретар Київради Олесь Довгий. «На минуле засідання я запізнився і став свідком тиску з боку деяких депутатів Верховної Ради від БЮТ на правосуддя, тож сьогодні прийшов завчасно, аби протидіяти тискові, адже політика не  повинна впливати на судочинство, – заявив Довгий. – Тепер депутатів немає. Можливо, вони поінформованіші, ніж  я. А, можливо, у Верховній Раді зайняті «верховними» справами – блокують трибуну».

Олег Анатолійович Петренко


14.03.2007   В Гідропарку обіцяють дельфінів.


14.03.2007   Борщ із присмаком.


14.03.2007   Дві години в заторі.
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.