6 березня 2007 року, вiвторок №40 (17942) останнiй номер RSS
Головна МІСТО КРИМІНАЛ СПОРТ КУЛЬТУРА ЗІРКИ

 СПОРТ
06.03.2007

В одній спробі від «золота»
На ЧЄ з легкої атлетики «під дахом» українці вибороли дві срібні медалі

Минулого вікенду в англійському Бірмінгемі легкоатлетичні збірні Старого Світу виборювали нагороди чемпіонату Європи в закритих приміщеннях. Національна команда України була заявлена в 11 видах з 24. Наші співвітчизники повертаються додому, здобувши на туманному Альбіоні дві срібні медалі. Відзначилися Денис Юрченко в стрибках з жердиною і Тетяна Петлюк у бігу на 800 метрів.

Радість від високого місця на п’єдесталі пошани в Дениса, напевне, перемішується із певним почуттям розчарування. Адже поступився він тріумфатору континентальної першості Данні Екеру лише за кількістю спроб – німець взяв «золоті» 5. 71 з першої спроби, а наш співвітчизник – лише з другої. З іншого боку, третій призер німець Бйорн Отто також подолав 5.71 – але з третьої спроби.
Тетяна Петлюк своє «срібло» на 800-метрівці виборола в напруженій боротьбі буквально на останніх метрах дистанції. На фінішний ривок, аби випередити росіянку Оксану Зброжек, сил уже не вистачило. Добре, що не поступилася словенці Йоланді Чеплак, яка фінішувала з відставанням на 0,16 секунди.
З-поміж інших результатів українців варто відзначити четверте місце Миколи Саволайнена в потрійному стрибку, п’яті місця Наталії Добринської в п’ятиборстві і Сергія Демидюка – на 60-метрівці, шосте – Наталії Тобіас на 1500-метрівці. 
Учора в ексклюзивному інтерв’ю «Вечірньому Києву» виступ вітчизняних спортсменів у Бірмінгемі прокоментував головний тренер збірної України з легкої атлетики Валерій АЛЕКСАНДРОВ:
– Петлюк і Юрченко заслуговують найвищих оцінок, вони виступили на тому рівні, якого ми від них чекали. Гарні результати продемонстрували Микола Саволайнен, який фінішував із особистим рекордом; особистий і національний рекорди в п’ятиборстві встановила Наталія Добринська; Наталія Тобіас з найкращим для себе результатом сезону посіла шосте місце; Віктор Кузнецов, також із найкращим своїм результатом у сезоні, фінішував у Бірмінгемі сьомим. Усі вони отримали позитивні оцінки. До того ж, усіх цих дівчат і хлопців, окрім Дениса, можна вважати молодим поколінням збірної. А це, як розумієте, дуже важливо для нас у плані підготовки до Олімпіади 2008 року.
Дехто вже отримав незадовільну оцінку, хоча спортсмени ще в дорозі (на момент розмови з Валерієм Александровим наша збірна ще летіла додому. – В.П.). Олександр Корчмід у стрибках з жердиною фінішував четвертим, але нас відверто не задовольнив його результат – 5.65. Адже він до цього лідирував в Європі, долав висоту 5.80! Сергій Демидюк начебто посів високе п’яте місце, але його результат (7.64) відверто розчарував – уже цього року він бігав швидше. Валерій Васильєв, десятий в стрибках у довжину з результатом 7.74, зрозуміло, не продемонстрував усіх своїх можливостей. Виступ Олексія Лукашевича (7.64) також оцінюємо негативно.
– Напевно передчасно робити висновки щодо готовності наших атлетів до подальших стартів...
– Ми не включили до складу збірної Гешка, Білонога та деяких інших наших елітних спортсменів. Адже триває планова перевірка можливостей, апробація складу на майбутнє...

Володимир ПОЛЄТАЄВ


06.03.2007   Нідерландський облом.


06.03.2007   Клебер нагадав кубковий фінал.


06.03.2007   «Дніпро» знову без Рикуна.


06.03.2007   Опонент «Шахтаря» – лідер примери.
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.