3 березня 2007 року, субота №39 (17941) останнiй номер RSS
Головна АКЦЕНТИ ДНЯ ПОДРОБИЦІ КУЛЬТУРА МІСТО СПОРТ ДОБРИВЕЧІР

 ПОДРОБИЦІ
03.03.2007

Риболовля ціною в життя


Цими вихідними кількість потерпілих рибалок може значно зрости

За прогнозами начальника рятувально-водолазної служби державного комунального підприємства “Плесо” Володимира Баканова, прогнозується “різке зростання нещасних випадків на кризі”.
З тих пір, як 18 лютого рятувальникам в останній момент удалося зняти п’ятьох рибалок з крижини, відірваної течією, поблизу Московського мосту, нещасних випадків в Києві не траплялося. Хоча з кінця січня – початку лютого, коли Дніпро вкрився кригою, співробітникам рятувальних служб регулярно доводиться реагувати на такі пригоди. “У бетонних стінах не всидиш, – каже один з рибалок, – а тут добре, свіже повітря, красиво”.
Досвідчені риболови кажуть, що на небезпечний лід (товщиною менш як 5 см) вони не виходять і не рибалять у місцях із невідомими їм глибиною, рельєфом, течією та, взагалі, відганяють від льоду необачних перехожих і дітей, які не знають надійних ходів. Хоча не приховують своїх досягнень на кшталт катань на машині по замерзлому Каховському морю на відстані  8 км від берега або своєрідних хвороб після купання в крижаній воді.  Володимир Баканов також  розповів, що торік кількість випадків на кризі була суттєво нижчою в порівнянні з 2007 роком. Це     пояснюється “поганою”, теплою зимою, що призводить до нестабільного льодоставу, перепадами не тільки температури, а й рівня води. Ситуація погіршується й тим, що цього року спочатку випав сніг, а вже потім ударили морози, тому лід на річці не суцільний, а крихкий і швидше плавиться.
За поточний зимовий сезон його підопічним доводилося по 2-3 рази на тиждень реагувати на тривогу, визволяти рибалок, що провалюються крізь лід (переважно у береговій частині). Найневдалішою ділянкою є прилегла до моста Патона частина через сильну течію в цьому місці. “Слава Богу, цього року дітей рятувати не доводилося, але карантин не сприяє стабільності ситуації”, – зазначив керівник київських рятувальників. І хоча рибалки в Києві досвідчені та грамотні, статистика виїздів служб порятунку, яку офіційно оприлюднять сьогодні, говорить сама за себе.

Наталя Модернова
03.03.2007   Жінка має бути щасливою.


03.03.2007   Київський Нептун.


03.03.2007   КОРОТКО.
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.