Україна зимова: євромедалі з Болгарії

Біатлон: українська команда завоювала три відзнаки континентального чемпіонату, що триває в Болгарії. Оксана Яковлєва із Сум «озолотилася» в індивідуальній гонці на п’ятнадцять кілометрів, жодного разу не промахнувшись на вогневих рубежах. А киянин Олексій Коробейников, не влучивши в дві мішені, фінішував третім у такій же гонці на двадцять кілометрів. Срібну нагороду в спринті завоювала Віта Семеренко з Сумської області. Виступ українців уже можна вважати успішним, однак ейфорії він не спричинив. Адже на чемпіонатах Європи основними складами задіяні лише кілька  національних команд, зокрема й українська. Натомість провідні біатлоністи цей турнір зазвичай ігнорують.
Лижні гонки. Першими чемпіонами світу на змаганнях,  що стартували в японському Саппаро, стали норвежці: Астрид Якобсен і Єнс-Арне Свартедаль виграли спринтерські гонки відповідно на 1,2 і 1,4 кілометра. П’єдестал пошани, майже повністю скандинавський, урізноманітнила лише «срібна» словенка Катерина Майдич. Найкращими з-поміж українців були Марина Анцибор (53 місце) та Олександр Пуцко (35). Учасниками чемпіонату світу з лижних видів спорту є чотирнадцять українських атлетів, очолюваних Валентиною Шевченко Команді гонки виграли збірні Італії та Фінляндії.
Баскетбол.  Пари суперників у чвертьфіналі Кубка Європи мають такий вигляд: «Азовмаш» (Україна) – АЕЛ (Кіпр), «Естудіантес» (Іспанія) – «Динамо» (Московська область, Росія), «Тюрк Телеком» (Туреччина) – «Віртус» (Італія), «Жерона» (Іспанія) – «Паніоніс» (Греція). Матчі відбудуться 6, 9 і, за потреби, 14 березня. А тим часом у національній баскетбольній суперлізі відбувся поєдинок «Черкаських Мавп» і харківського «Політехніка» – 122:66 (Джонсон, Дікенс, по 23 очка, Гуртовий, 20 – Цимбал, 24, Арабаджи, 23).
Шахи. Супертурнір двадцятої категорії в мексиканській Морельї: Ананд обіграв Морозевича, Аронян – Ананда, Карлсен – Іванчука і Топалова, розійшлися миром Топалов – Свидлер, Свидлер – Леко, Морозевич – Іванчук і Леко – Аронян. Становище шахістів після п’яти турів: Карлсен – 3,5, Ананд, Аронян – по 3, Іванчук, Леко, Свидлер – по 2,5, Топалов і Морозевич – по 1,5 очка.
Футбол. «Шахтар» і російський «Зеніт» ведуть перемовини щодо трансферу Тимощука. Росіяни пропонують гірникам 10 мільйонів євро, а їхньому капітанові – річну зарплатню в сумі трьох з половиною мільйонів.