15 лютого 2007 року, четвер №27 (17929) останнiй номер RSS
Головна АКЦЕНТИ ДНЯ ПОДРОБИЦІ НА ЧАСІ ТЕЛЕтиждень ГАРЯЧА ТЕМА КИЯНАМ ПРО КИЯН КУЛЬТУРА ДОБРИВЕЧІР

 ДОБРИВЕЧІР
15.02.2007

Пам’яті Вчителя і Майстра


Микола Кирсанов, вихованець київського футболу, по праву вважався одним з найефективніших організаторів народної гри в столичному регіоні.

За союзних часів він зажив слави провідного футбольного арбітра і наставника молоді. Суддя всесоюзної категорії і заслужений тренер України, знаний науковець і викладач Київського інфізу, один з найперших українських тренерів, заангажованих зарубіжними професіональними  командами… Майже два десятки літ авторитетний фахівець очолював Київську обласну федерацію і започаткував госпрозрахункову  діяльність спортивних організацій не лише в Україні, а й на всьому тоді ще союзному просторі. Він відійшов у вічність навесні 1998 року, але пам’ять про Вчителя зберегли його небайдужі учні.
Починаючи з 1999 року, на стадіонах столиці та Київщини провадять традиційний зимовий турнір пам’яті Миколи Кирсанова. Він сприяє вітчизняним колективам у підготовці  до весняного сезону і звично запалює нові футбольні зірки. Першим володарем головного призу була «Ригонда» з Білої Церкви. Наступними переможцями турніру стали київський «Оріон», бородянська «Система-Борекс», ірпінська «Нафком-Академія», столичний «Альянс», бориспільський «Борисфен-2», «Авангард» з Корюківки Чернігівської області та «Княжа» з Щасливого.
Цього року на старт вийшли вісімнадцять колективів, які розподілені на три рівнозначних групи. Рейтингові лідери змагань – київський ЦСКА та бориспільський «Борисфен», які виступають в першій національній лізі. Столиця представлена шістьма командами, зокрема й чемпіонською дружиною «Альянса». А взагалі на стадіонах Республіканського вищого училища фізкультури (лівобережна вулиця Матеюка) та ЦСКА (Повітрофлотський проспект) змагатимуться футболісти Києва, Київщини, Житомирської, Черкаської та Чернігівської областей. Початок ігрових днів – об 10.00.

Валерій Петрович Валерко


15.02.2007   Земний рай Катерини Косьяненко.


15.02.2007   Сорок тисяч вітань для закоханих.
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.