15 лютого 2007 року, четвер №27 (17929) останнiй номер RSS
Головна АКЦЕНТИ ДНЯ ПОДРОБИЦІ НА ЧАСІ ТЕЛЕтиждень ГАРЯЧА ТЕМА КИЯНАМ ПРО КИЯН КУЛЬТУРА ДОБРИВЕЧІР

 ДОБРИВЕЧІР
15.02.2007

Сорок тисяч вітань для закоханих


За останні кілька років День святого Валентина став визнаним святом у Києві. Майже як Восьме березня. Але все ж таки найактивнішими цього дня залишаються студенти.

Вихованці вищих навчальних закладів за підтримки Дарницької районної адміністрації організували 13 та 14 лютого акцію «Від серця до серця» – вітали перехожих листівками-валентинками. Усього за два дні розповсюдили 40 тисяч валентинок. Кияни з так приязно сприйняли цю акцію, що, напевно, листівок могло розійтися утричі більше.
– Дуже приємно, що нашу студентську ініціативу сприйняли з таким розумінням, – ділиться враженнями від акції одна з її учасниць, першокурсниця Надія. – Спочатку люди трохи бентежилися, коли їх вітали і давали валентинки – напевно думали, що це чергова реклама. А потім деякі навіть самі підходили і просили валентинку, щоб привітати друзів.
Але більше за всіх, отримуючи яскраву листівку, раділи діти. З неприхованою вдячністю приймали привітання від студентів жінки. Їхні обличчя одразу осявала усмішка. Чоловіки ж уважно дивилися на вручений їм подарунок і неначе на виправдання, щоправда невідомо перед ким, казали: «Це я для коханої беру». І жодна людина не відмовилася від подарунка. Всі, хто отримав листівку, акуратно ховали її до кишені.

Тетяна Опанасенко


15.02.2007   Земний рай Катерини Косьяненко.


15.02.2007   Пам’яті Вчителя і Майстра.
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.