15 лютого 2007 року, четвер №27 (17929) останнiй номер RSS
Головна АКЦЕНТИ ДНЯ ПОДРОБИЦІ НА ЧАСІ ТЕЛЕтиждень ГАРЯЧА ТЕМА КИЯНАМ ПРО КИЯН КУЛЬТУРА ДОБРИВЕЧІР

 ПОДРОБИЦІ
15.02.2007

“Богдан” став тролейбусом


Ми вже звикли до жовтих автобусів “Богдан”, що замінюють застарілі маломісткі маршрутки. Але цей, що курсує на Оболоні, одразу впадає в очі: цей “Богдан” не автобус, а тролейбус.
Він довший за автобус, хоча інтер’єр його не змінився. Спритно маневрує, гостинно приймає пасажирів. Такий у столиці поки що єдиний. Цей експериментальний зразок випробовують не лише на відповідність вимогам міського пасажирського транспорту, а й на міцність, адже в години пік не кожна машина витримає атаки пасажирів.
Віце-президент корпорації “Богдан” Василь Каплун повідомив, що тролейбус виготовлено на базі автобуса А-231, обсяг виробництва таких транспортних засобів загалом залежатиме від потреб ринку.
– Результати випробувань нас влаштовують, – сказав головний інженер КП “Київпастрансу” Юрій Бомбандьоров. – Оформлюємо сертифікат відповідності. Після цього тролейбус вийде на лінію. Оскільки місце його базування Куренівське тролейбусне депо, то курсуватиме машина на Троєщину та Оболонь.
– Чи купуватиме місто надалі білоруські тролейбуси?
– Залежить від результатів тендера. Адже комунальні підприємства змушені усе закуповувати через тендер. Машини мають відповідати певним параметрам, умовам експлуатації на складному рельєфі Києва і, звичайно, ціні.
– Скільки старих тролейбусів і автобусів потрібно замінити?
– Не лише замінити, а й збільшити кількість машин, бо ми постійно відкриваємо нові маршрути. Загалом столиці треба придбати понад 200 тролейбусів. Щодо автобусів, то за 1,5-2 роки плануємо купити до 200 штук. Щоб вистачило, аби повністю забезпечити киян громадським транспортом.
– Чи не вплине на бажання купувати львівські автобуси той факт, що одна з новеньких машин нещодавно згоріла?
– Аж ніяк. Ми увесь час пропонуємо львів’янам вдосконалювати технічні параметри машини. А те, що автобус згорів, не закономірність, а випадок. Машина перебувала на гарантії, тож завод нам її відновить.

Руслана Петрівна Ніколаєнко


15.02.2007   Хтось десь загубив папірець.
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.