14 лютого 2007 року, середа №26 (17928) останнiй номер RSS
Головна АКЦЕНТИ ДНЯ ПОДРОБИЦІ ТУРБОТА КУЛЬТУРА СПОРТ ДОБРИВЕЧІР

 ПОДРОБИЦІ
14.02.2007

Убрід по тротуару


Таке враження, що нинішньої зими ми вже не сподівалися, і вона звалилася на нас у лютому, наче сніг на голову.
До того ж така капризна: у понеділок зранку морозець тріщить, а увечері під ногами вода плющить. Учора ртутний стовпчик термометрів стрімко піднявся догори і тротуари, завалені снігом, перетворилися на суцільні снігові калюжі – не йдеш, а бредеш.
Перехожі, пасажири мають бути нині вправними спортсменами, щоб перестрибнути через кучугуру снігової каші на переході чи на зупинці. Тролейбуси, автобуси зупиняються за кілька метрів від бровки. Молодим та спритним це не проблема, а ось літнім, інвалідам, доводиться вбрід іти. На вулиці Якіра, коли задощить, завжди хоч у човен сідай на пішохідному перехресті з вулицею Мельникова. Те ж саме і тепер. Жінкам у чобітках з довгими халявками такі калюжі – півбіди, а ось чоловіки набирають води повні черевики.
Кілька днів тому до редакції зателефонував наш постійний читач Леонід Кудряшов, який бідкався, що через снігові кучугури не може сісти в тролейбус на Софійській площі. Він спиняється там, де йому зручно, а не пасажирам. А зважаючи на те, що біля будинку Апеляційного суду завжди багато припаркованих авто, зупинка сама по собі  переноситься то вправо, то вліво.
Можна уявити, як пішоходи нині долають водні перешкоди на перехресті вулиць Богдана Хмельницького та Володимирської. Тут світлофор підморгує так швидко, що треба бути неабияким спринтером, щоб перебігти проїзну частину.
Валентина Январівна Брязгунова


14.02.2007   Нове селище на нашій мапі.


14.02.2007   З ФБР секретна інформація зникає ноутбуками.


14.02.2007   Тигипко з новими партнерами.


14.02.2007   У Тбілісі встановлять пам’ятник Тарасові Шевченку.


14.02.2007   Перед зупинками – снігове місиво.


14.02.2007   З-під коліс вода, а зверху–бурульки.


14.02.2007   Новомодна гра дещо нагадує.
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.