10 лютого 2007 року, субота №24 (17926) останнiй номер RSS
Головна АКЦЕНТИ ДНЯ ПОДРОБИЦІ ПОЛІТИКА ПРО ЦЕ ГОВОРЯТЬ ТАК І ЖИВЕМО СПОРТ ДОБРИВЕЧІР

 ПОДРОБИЦІ
10.02.2007

Ми розпитували киян, як ставляться вони до еротичних видань


Олександр, 31 рік, водій:
– Аякже! Люблю погортати якусь “полуничку”. Купую такі журнали на розкладках у метро, у кіосках на Виноградарі. Такої періодики знаю 5-6 видів. Там є багато цікавого про інтимне життя. Нічого поганого в цьому не бачу. Нині в нас усе можна читати й дивитися. Знаю, що молодь еротичною літературою цікавиться.

Марина, учениця 9 класу:
 – Читаю журнали, але вони не порнографічні, а про кохання, про стосунки хлопців та дівчат. Про це корисно в моєму віці знати. А купую таку літературу в кіосках “Преса” або в книжкових магазинах. Подружки мої теж таке читають, але потайки. А хлопців це мало цікавить, а більше комп’ютерні ігри.

Валентин Миколайович, 75 років, пенсіонер:
– Та ви що! І не читаю, і не купую! Я по-іншому вихований, не так, як нинішня молодь. Та й пізно вже таким захоплюватися. Хоча привабливих жінок люблю, тобто можу оцінити їхню вроду.

Галина Миколаївна, 59 років, пенсіонерка:
– До порнографічного читва та фільмів ставлюся вкрай негативно! Захоплююсь езотеричною та історичною літературою. А мої дорослі син та донька полюбляють пригодницькі романи та фантастику. Недавно і я прочитала гарну книгу з елементами еротики – “11 хвилин” Пауло Коельйо.

Віктор, 36 років, машиніст:
– Ні, не цікавлюся. Нащо воно мені треба? Дивитися на оголених жінок на картинці? Моя жінка, скажу вам, краща! Хоча мої знайомі таки читають “полуничку”. Такі журнали можна купити всюди.
10.02.2007   Кіоскерів “Союздруку” перевіряють на витримку.


10.02.2007   Преса першою потрапить до ЄС.
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.