Біатлон: історична медаль для України

Андрій Дериземля (на знімку),  29-річний “стріляючий” лижник із Чернігова, став першим українцем, що зійшов на п’єдестал пошани чемпіонату світу. В італійській Антерсельві наш атлет фінішував третім у спринтерській гонці на 10 кілометрів. А от  на дистанції 12,5 кілометра  з переслідуванням український лідер був аж двадцять шостим. Обидва чемпіонських титули дісталися норвежцеві Оле-Ейнару Бйорндалену. Жіночі гонки виграла німкеня Магдалена Нойнер. Найкращі з-поміж українок посіли відповідно дванадцяте (Віта Семеренко) та тринадцяте (Оксана Хвостенко) місця. Німеччина стала світовим чемпіоном  з гандболу серед чоловіків, обігравши у фіналі поляків – 29:24 (матч за третє місце: Данія – Франція – 34:27). Українці, нагадаю, фінішували чотирнадцятими. Українські дзюдоїсти на Відкритому чемпіонаті Європи в Бельгії: киянин Георгій Зантарая – срібний призер у категорії до 60 кг, Максим Коротун із Донецька та Євген Сотников із Дніпропетровська – бронзові в категоріях до 60 кг і суперважкій  відповідно. Національна баскетбольна суперліга: “Азовмаш” – “Миколаїв” – 87:51 (Ель-Амін – 24 очка для переможців). “Дніпро” – “Київ” – 67:72. “Черкаські Мавпи” – “Хімік” – 84:66 (Лебедєв – 20 очок для господарів). “Будівельник” – “Львівська політехніка” – 90:80 (М.Балашов, 20 – Хопкінс, 27). “Сумихімпром” – “Політехнік” – 126:90 (Томич, 35, І.Кривич, Коженець, по 20 – Арабаджи, 25, Цимбал, 24). “Пульсар” – “Кривбасбаскет” – 72:87 (27 очок криворіжця Кондратовця). Становище лідерів у чоловічих перегонах: “Київ” і “Черкаські Мавпи” – по 32 очка, “Азовмаш” – 30 і матч у запасі, “Хімік” і “Сумихімпром” – по 28.