10 ciчня 2007 року, середа №1 (17903) останнiй номер RSS
Головна МІСТО ПОДРОБИЦІ ПРОБЛЕМА ПРО ЦЕ ГОВОРЯТЬ ЖИТТЯ-БУТТЯ СПОРТ ДОБРИВЕЧІР

 МІСТО
10.01.2007

Громадянам, які отримують субсидії, додатково компенсуватимуть оплату за житлово-комунальні послуги


Київський міський голова підписав розпорядження «Про соціальний захист населення в умовах запровадження економічно обґрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги».

Як повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ірена Кільчицька, з 1 січня 2007 року Київською міською владою запроваджується надання громадянам, які отримують житлові субсидії, додатково ще часткових компенсацій на оплату житлово-комунальних послуг.
Компенсація населенню міста Києва на оплату житлово-комунальних послуг є щомісячною адресною безготівковою допомогою та надається громадянам з міського бюджету для відшкодування додаткових витрат на оплату житлово-комунальних послуг, пов’язаних із підвищенням цін та тарифів.
У разі призначення громадянину субсидії з державного бюджету, компенсація з міського бюджету призначається на термін, на який призначена субсидія за рахунок державного бюджету, але не раніше, ніж з 01.01.2007 р.
Компенсація з міського бюджету призначається з місяця звернення громадянина на термін 6 місяців.
Громадяни, яким призначено державну житлову субсидію, виходячи з 20% плати за житлово-комунальні послуги, з січня місяця 2007 року будуть сплачувати за житлово-комунальні послуги  15% свого середньомісячного сукупного  доходу.
Якщо громадянин має право на субсидію з державного бюджету при обов’язковій сплаті за житлово-комунальні послуги 15 відсотків від сукупного середньомісячного доходу, то з січня 2007 року родина буде сплачувати 10 відсотків свого середньомісячного сукупного доходу.
Часткова компенсація розраховується виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб, яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги, зокрема осіб, призваних на строкову військову службу.
Очікувана кількість звернень за частковою компенсацією у 2007 році буде до 200  тисяч сімей.
10.01.2007   384 тисячі мешканців Києва отримають матеріальну допомогу.


10.01.2007   Субсидії призначатимуть аж до весни.


10.01.2007   Старі картки ще дійсні.


10.01.2007   Газ та електрика дорожчатимуть.
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.