Каноніри грають по два спаринги на день

Столичний муніципальний клуб, продовжуючи підготовку до весняного напівсезону, провів на футбольних полях сонячної навіть узимку Туреччини  ще три контрольних матчі. І хоча їх результати більшою мірою засмутили уболівальників, аніж порадували, тренери «Арсенала» залишилися задоволеними. Бо якщо тяжко в навчанні, то значно легше буде в офіційних змаганнях. Істина ця футбольному люду відома давно.

«Арсенал», за свідченням очевидців, зіграв непоганий матч з четвертою в актуальному сербському реєстрі командою ОФК із Бєлграда. Наші земляки програли з мінімальним рахунком, пропустивши зовсім необов’язковий гол за чверть години до фінального свистка. Зате в ігрових аспектах і суперника переважали, і тренерів потішили. Ворота в обох таймах захищав Бажан (Заваров, як правило, в кожному спарингу задіює два склади, однак голкіперів у перерві не змінює). Першотаймовий кадровий варіант був ближчим до оптимального, тож і грали кияни злагоджено та потужно. Після перепочинку на майданчику з’явилися переважно новачки, але й ця команда, діючи назагал агресивно, в окремих епізодах приємно вразила тонким розумінням ігрових ситуацій. Наступний ігровий день виявився подвійно насичений подіями. Спочатку канонірам протистояв дебютант казахстанської суперліги – павлодарський «Енергетик», а потім – «середняк» першого румунського дивізіону, бухарестський «Спортул Студенеско». Українці перемогли казахстанців із рахунком 3:1, а м’ячі до свого активу записали Ковальчик і Канкава (два), і програли румунам, пропустивши два «сухих» м’ячі по перерві. Як і в усіх попередніх спарингах, друготаймовий склад базувався на потенційних новачках. Звісно, загальні висновки є виключною прерогативою наставника. Натомість ми обмежимося хіба що припущеннями і деякою додатковою інформацією. Схоже, «муніципали» уже визначилися з «основою» і наполегливо награють стартовий склад. Адже в усіх контрольних матчах, окрім воротарів, які зазвичай чергуються, перший тайм проводять одні й ті ж футболісти: Розгон, Першин, Беньо – Брглес, Ібанда, Мизін, Скоба, Пирич (Іванов) – Ковальчик (Олексієнко), Перич. Шкода, проте тяжкої травми зазнав Олексієнко, неготові поки що до великих навантажень Окодува та Півненко. Зате загострив конкуренцію за місце в «основі» 19-річний грузин Канкава. Кандидат до національної команди Грузії уже побував на перегляді в «Кривбасі», але зацікавлені сторони не зійшлися в ціні. Можливо, з Києвом хлопцеві поталанить більше. В усякому разі, Заварову Канкава сподобався. Вчора він, як і всі каноніри, продовжив зимове навчання спарингами з корейцями та болгарами.