30 червня 2005 року, четвер №116 (17527) останнiй номер RSS
Головна КИЇВ ЗВІДУСІЛЬ ПОДРОБИЦІ МАЙСТЕР КРИМІНАЛ КУЛЬТУРА ДОБРИВЕЧІР

 КУЛЬТУРА
30.06.2005

Світ розбудить казка
Романтика думки

Кияни, які вчащають до Будинку актора, Будинку вчителя, вже слухали спів Олени Беспаленко. Запам’ятали її голос. І ось знову зустріч: на сцені Будинку актора вона презентувала свій дебютний компакт-диск «Казки».

Слухаєш її спів і ніби водночас роздивляєшся акварелі, на які надихнула дитинно-чиста душа і які малює звуками-барвами одкровення ця молода співачка. Мабуть, тому, що несе в своєму єстві той просвітлений ідеал Учителя, бо ж за основним фахом вона педагог, викладач англійської та німецької мов. Закінчила Житомирський педуніверситет.

І хоч її творча біографія ще невелика, але музика й пісні в житті Олени – із самого дитинства. В рідному Житомирі закінчила дитячу музичну школу, клас фортепіано. А гітару, вокал опановувала сама.

Уже рік Олена Беспаленко в Києві. Дебютувала в клубах авторської пісні, на радіо. Мене ж ця молода співачка «взяла на якір» піснями, які по-доброму вирізняються в морі безголосся. Мої враження бурхливо підтверджували оплесками під час концерту-презентації і художниця Валентина Бердник-Сокоринська (ми сиділи поруч), і молодь, студенти Національної музичної академії. В репертуарі Олени – власні пісні (слова й музика) – «Місто», «Колискова», «Крила». Хочеться слухати і «Лісову пісню» на вірші Лесі Українки, «Стрілу», «Далина», «Ніч на Говерлі» – на вірші письменника-фантаста Олеся Бердника.
Разом із її мелодіями плинеш дорогами молодого романтика, який через негоду-пригодоньку йде у свій світ, де дощі дрібненькі обернуться в перлини, де пізнання настане лиш тоді, коли стріла торкнеться цілі. Де щезне мара, бо розгорівся над обрієм сонячний шлях. Де – далина-дивина. Де землю розбудить казка-зірниця…

Більшість пісень на диску в звукорежисурі Сергія Хоменка – співака, музиканта.

На компакт-диску – також пісні англійською та російською мовами. Не всі вони рівноцінні. Та проглядається ота романтика думки, за якою, певно, знудьгувалися сучасні слухачі. То ж побажаймо Олені, щоб, утверджуючись у популярності, линула до рідних джерел і зберегла оті свої казки-акварелі.

Марина Кулішова


30.06.2005   Дон Жуан – у «новому світі».


30.06.2005   Випускників коледжу знають і в Парижі. Тридцять років шоу


30.06.2005   Іди на «Не йди». Драми з життя
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.