22 лютого 2005 року, вiвторок №32 (17443) останнiй номер RSS
Головна КИЇВ ВЛАДА ПОДРОБИЦІ ГРОМАДА КРИМІНАЛ СПОРТ ДОБРИВЕЧІР

 КИЇВ
22.02.2005

І труби, й ізолятор


Київський комбінат «Будіндустрія» почав виготовляти новинку, розроблену фахівцями підприємства, – теплогідрошумоізолятор «Еласт ЗТІ». Він дає змогу зберігати тепло, не пропускає вологи та забезпечує шумоізоляцію, може застосовуватися як при зведенні будівель, так, під час їх ремонту.

Новий ізолятор, що складається з верхнього шару – термопластичної плівки з полівінілхлоридної композиції та нижнього – нетканого матеріалу із синтетичних волокон,  будівельники використовуватимуть для внутрішніх робіт, зокрема для прокладання підлоги перед настиланням паркету. Зараз із цією метою використовують пісок і бітумізол, які, на жаль, не зберігають тепло й не здатні утримувати вологу.

Для новинки на комбінаті переобладнали лінію з виробництва лінолеуму. Як запевнив генеральний директор «Будіндустрії» Валерій Нестеров, підприємство може виготовляти 1-1,5 мільйона квадратних метрів теплогідрошумоізолятора на рік.

Перші партії свого нового матеріалу комбінатівці запропонували дрібним замовникам. Але сподіваються, що невдовзі ним зацікавляться й «Київміськбуд», «Познякижитлобуд» та інші великі компанії.

Це вже друга новинка «Будіндустрії» за останні півроку. У липні 2004-го тут почався серійний випуск труб для мікротунельного прокладання методом вібропресування.

Любов Верес


22.02.2005   Кризу в «Київенерго» спричинили борги. Ситуацію коментує Іван Фоменко


22.02.2005   Доки дах протікатиме?. СКАРЖИЛИСЯ…


22.02.2005   «Наша сила в нас самих».


22.02.2005   «Регіони» оцінили «Пору».
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.